2733
2739
عنوان

تعصب های بیمارگونه شوهرم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1682 بازدید | 63 پست
وای یه بار خودش به پسر عمه اش گفت عکس بچتو بفرس برای گوشیه لیلا .چون گوشی خودش ساده اس بعد که فرستاد ...

نمیدونم چرا باورم نمیشه در این حد ...البته نمیگم الکی میگی ولی دیگه نو برشه.دست خودشون نیست این افراد نا مطمنن همیشه به همه چی

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
اره ولی اخه خودشم داره اذیت میشه هر روز منتطره بش خیانت کنم😑😑

دیگه شورشو داره در میاره پس😁

تیکر در دست ساخت😌😌😌💖به زودی در این مکان یه تیکر خوشرنگ دیده میشه 💖خدایا خودت منو دریاب🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره ولی اخه خودشم داره اذیت میشه هر روز منتطره بش خیانت کنم😑😑

من باور نمیکنم که از دوست داشتن باشه.

زنتو اذیت کنی یعنی دوسش داری!!!!

هزار جور دیگه ثابت کن نه اینکه پدرشو دربیاری باشک و وسواس و روانی بازی

2731

عزیزم تاپیک گلبوته خانم شاید به دردت بخوره. و همینطور تاپیک تجربه رویایی. موفق باشی. بیا بخون ان شاالله مشکلت حل میشه.

لطف میکنی برای حاجتم صلوات بفرستی؟ ممنونم دوستم😚
2738

🤣🤣🤣وای شوهرت یه اسکول ب تمام معناس 

ببخشید اسی نبلعی منو😐

ولی ایشون واقعن مریضه خدا صبرت بده

.گفتم هی نپرسین امضام بخونی .من خاهر گوگوشم😁😁اون رفت من اومدم ینی اون رفت با یه کاربری دیگه بیاد 😂الان آوارس واس یه خط🙄خاهرای کوچیک لطفن انقد رو مخ خاهر بزرگا راه نرین .حرفشون گوش کنین وگرنه میزنه شل پلتون میکنه😄😄😈الانم اونو زدم کنار خودم آمدم😁آخه خط مال شوهر منه 

دقیقا این خصوصیات شوهر شما رو برادر من هم داره.خانمش طی این سالها خیلی اذیت شد. با دارو بهتر شد فقط در حدی که دعوا راه نندازه با کسی یا خانومش سر حجاب و غیرتهای بی خودی. الان که دوتا بچه دارن دارو هم احتمالا دیگه نمیخوره خیلی بهتر شده ولی همچنان خیلی خصوصیاتش ادامه داره. ولی خانمش جز دعوا تلاشی نکرد واسه کنار گذاشتن اخلاقای برادرم. پیشنهاد میکنم حتماااا تاپیک تجربه رویایی رو بخون یجورایی شوهرش شبیه شوهر شمابوده تونسته درستش کنه.

لطف میکنی برای حاجتم صلوات بفرستی؟ ممنونم دوستم😚

فیلم قرمز با بازی ماندگار بانو هدیه و آقای فروتن

یاد این فیلم افتادم.

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.              انتقالی شغلیمو گرفتم و  نامزد شدم و اینکه صاحب یه خونه ی عالی و شیک شدم.  

ما ترکا به اینجور آدم میگیم قلبی‌گَرَ

یعنی دل‌سیاه😆

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕

بیماری روانی داره شوهرت و یک خانم روانشناس میگفت این افراد حتما باید دارو درمانی بشن سال به سال هم بدتر میشن اگه درمان نشن و در آخر کامل درمان نمیشن

با دین یا بدون دین ،انسان های خوب ،کار های خوب می کنند و انسان های بد ،کار های بد.....اما برای اینکه انسان با ظاهر خوب بتواند کار های بد بکند ...... قطعا به دین نیاز دارد......!
2706