2733
2734
عنوان

یه مانتو ساده میخوام این قشنگه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 581 بازدید | 63 پست

اینم استایل ساده است ک من دوست میدارم😍 

البته فک کنم با شال بهتر باشه🤔

من از خدا خواستم رشد کنم،پخته تر بشم،صبور بشم، قوی بشم و... بخاطر همین خدا بهم دوقلو داد🤗🌤✨
خودت اینودوختی؟؟؟؟

نه این مدل رو دادم خیاطم دوخت

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من پارسال برا محرم مشکی خریدم اینجور استین پفی زیادم جدید نیس مدش قدیمیه 

اره قدیمی ان اینا 

ولی دوست ندارم این جدیدیارو 

گاهی یه جامیری بایدمانتوت پوشیده باشه خوبه نه؟یاخیلی خزمیشم؟

اسم خودم سپیناز هست  چون نی نی سایتیادوست دارن اسم کاربراوعکسشونوبدونن گفتم ۵۰درصدشوحل کنم  
من پارسال برا محرم مشکی خریدم اینجور استین پفی زیادم جدید نیس مدش قدیمیه 

اتفاقا اگه در سطح جهان نگاه کنی، دیگه چیزی ب نام مد وجود نداره و هر کسی متناسب با شخصیتش استایلی رو انتخاب میکنه... الان فقط بحث استایل هستش!

من از خدا خواستم رشد کنم،پخته تر بشم،صبور بشم، قوی بشم و... بخاطر همین خدا بهم دوقلو داد🤗🌤✨
اتفاقا اگه در سطح جهان نگاه کنی، دیگه چیزی ب نام مد وجود نداره و هر کسی متناسب با شخصیتش استایلی رو ...

همیشه دوس داشتم ازین مانتوکلوش پف پفیابپوشم  الان راحتم کردی

اسم خودم سپیناز هست  چون نی نی سایتیادوست دارن اسم کاربراوعکسشونوبدونن گفتم ۵۰درصدشوحل کنم  
2738
اتفاقا اگه در سطح جهان نگاه کنی، دیگه چیزی ب نام مد وجود نداره و هر کسی متناسب با شخصیتش استایلی رو ...

استایل جدید و قدیمم داریم دیگه استایل این مانتو زیادم جدید نیس

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱
نه خوبه برای بعضی جاها ولی رنگشو این رنگی نخر رنگش جالب نیس 

ا سبز خیلی دوست دارم 

بورم بهم میاد ازچه لحاظ بده

ا سبز خیلی دوست دارم  بورم بهم میاد ازچه لحاظ بده

بد نیس عزیزم ست کردن باهاش مشکله و اینکه حس میکنم پارچش از اون نوع هست که عرق بکنی شوره بزنه جاش بمونه که تو سبز زیاد تابلو میشه بازم سلیقه خودت هرچی هست عزیزم اونو بگیر پیش پیش مبارکت باشه خانومی به شادیا استفاده کنی

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱
بد نیس عزیزم ست کردن باهاش مشکله و اینکه حس میکنم پارچش از اون نوع هست که عرق بکنی شوره بزنه جاش بمو ...

فدات مرسی 

استایل جدید و قدیمم داریم دیگه استایل این مانتو زیادم جدید نیس

مهم اینه ک شاید کسی این استایل رو دوست داشته باشه...

بد نیس عزیزم ست کردن باهاش مشکله و اینکه حس میکنم پارچش از اون نوع هست که عرق بکنی شوره بزنه جاش بمو ...

جنسش شانتون هست

2706