2733
2734
عنوان

گل دخترا مراحلش درسته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 104 پست

ب خونوادع داماد بگو نرن دنبالش بزا همونجا بمونه😂😂😂😅😅

فرقمون اینع که:                                                                    شما بلاک بازی میکنین؛ ما پلاک بازی         آرع فرقمون زیادع...🤘🏿👑
بردنش جدید بود به عمرم ندیده بودم🤔

بعد از سه روز خانواده عروس میان دنبالش و میبرنش خونه پدریش 

تا عمو ها و بستگانش بیان دیدنش 

و بعد از ده روز البته الان دیگه دو سه روز 

خانواده داماد میان دنبالش برمیگردوننش

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فقط اولش باید آشنا بشن بردنش هم نمیدونم چیه🤷🏼‍♀️

خب اونا جزو خواستگاری حساب میشه دیگه

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2731
چه باحال ،جدید بود    

من اصلا باحال نمیدونمش😐

شوهرشو ۱۰ روز ول کنه بره که چی؟😐

لطفا برای رسیدن به آرزوهام صلوات بفرستین منم براتون صلوات میفرستم......اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
بعد از سه روز خانواده عروس میان دنبالش و میبرنش خونه پدریش  تا عمو ها و بستگانش بیان دیدنش&nbs ...

وا این چ رسمیه😅

کجایی هستین شما؟؟

فرقمون اینع که:                                                                    شما بلاک بازی میکنین؛ ما پلاک بازی         آرع فرقمون زیادع...🤘🏿👑
2738
اون 40 روزه 

۴۰ روز؟😲😲😲😲😲

من هر کیو دیدم ۱۰ روز میره😐

تازه بعضیا زودتر از ۱۰ روز برمیگردن خونه خودشون چون خونه خودشون راحت ترن😐

لطفا برای رسیدن به آرزوهام صلوات بفرستین منم براتون صلوات میفرستم......اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
خب اونا جزو خواستگاری حساب میشه دیگه

خب هرآشنایی که به خواستگاری ختم نمیشه 

ما خواستگاری‌هامون چند مرحله‌ای هست😅

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم
بستگی داره اگه نزدیک باشه یک شب ولی اگه استانی دیگه باشه ده روز رو میمونه خونه پدرش 

آخه چرااااااا؟😕

اینقد عزیز میشه برا داماد که طاقطش نمیگیره و فوری میاد دنبالش قدرشم بیشتر میدونه 😜

خخخ باش

خب هرآشنایی که به خواستگاری ختم نمیشه  ما خواستگاری‌هامون چند مرحله‌ای هست😅

خب سنتی ها آشنایی بعد از خواستگاري یعنی اول نیان خواستگاری اگر پسندیدن همو با هم آشنا میشن

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2706