2733
2739

منم ی ماه دیگه تقریبا

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦

استرس نداشته باش چی میخواد بشه مگه نی نیتو بغل میکنی و کلی خوشحال میشی نتیجه نه ماه زحمتت تو آغوشته

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تازه دارم خونه ام را مرتب میکنم خیلی سنگین شدم استرس کرونا دارم. کیف بیمارستان آماده نکردم. هنوز نمیدونم بی حسی انتخاب کنم یا بیهوشی لطفا بیاید تجربیاتتون را برام بگید

2728

منم سال پیش دی ماه زایمانم بود،آخرین بارکه رفتم دکتر خودم گفتم سزارین میخام دکترم گفت باشه پس فردا😐منم کلی اصرارکردم یک هفته بندازه عقب آخه تمام کارام مونده بود،ومهمترازاون میخاستم نی نی بیشترداخل شکمم بمونه یذره جون بگیره  واای که عالی بودسزارین 

بچه قبلیم هشت سال پیش بود زردی شدید گرفت سه روز بیمارستان بود اگر خدای نکرده این یکی  هم بگیره چکار کنم با این وضع کرونا. از اون طرف ختنه هست نمیدونم بخاطر زیاد تو خونه نشستن هست یا نه این همه فکر و خیال

2738

اس جون بنظرت چیكار كنم وقتی تنها میشم خیلی میترسم فشارم میره بالا،من قبل بارداری خیلی شجاع بودم ولی الان بشدت ترسو شدم.همش باید یكی كنارم باشه خیلی اذیتم :(

مادر یک فرشته هستم   
من قبلی بیهوشی بودم الان میخوام بی حسی باشم اما خانوادم قبول نمیکنن همه میگن میترسی

نه آخه آدم چیزی نمیبینه چیزی هم نمیفهمه،پنج دقیقه ای بچه روخارج میکنن بعدشم آدم حواسش میره پیش بچه   حالا بیهوشی تجربه ندارم 

2706