2726

امروز رفتم سونو 6هفته و4 روزم بود گفت انشاالله 5یا6 عید زایمان میکنی ، وای قربون قلبش بشم ضربان کوچولو کوچولو میزد نخود مامان اصلا باورم نمیشه دارم مامان میشم.

خداروشکر بعد کلی چشم انتظاری یه نی نی گذاشت تو دلم بخدا جنسیتش مهم نیست فقط از خدا میخوام سالم و صالح باشه و امیدوارم هرکی مثه من منتظر نی نی هستش بزودی دامنش سبز بشه الهی امین.

اینم عکس عشق مامان اندازه نخوده قربونش برم الهی

فندوقـــم مرسی که اومدی تودل مامانی 👪                                                                               خداجونم ازت ممنونم که تنهاییمو دیدی و بهم یه هدیه ارزشمنددادی کمکم کن تانگهدار خوبی باشم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مبارک 😍 

به عکسش میخوره پسر باشه 😍😁میدونم گفتی مهم نیست فقط خواستم نظر بدم 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2728

ای جووونم خدا ببخشه واست عزیزم😍😍😍

از جوجه من چند روز بزرگتره 

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
بسلامتی عزیزممممم

سلامت باشی

فندوقـــم مرسی که اومدی تودل مامانی 👪                                                                               خداجونم ازت ممنونم که تنهاییمو دیدی و بهم یه هدیه ارزشمنددادی کمکم کن تانگهدار خوبی باشم❤
عزیزمم😍😍 چشمت روشن  مبارک باشه 😍

فدات عشقم ممنونم 

مبارک 😍  به عکسش میخوره پسر باشه 😍😁میدونم گفتی مهم نیست فقط خواستم نظر بدم

مرسی خخخ چیزی مشخص نیست هنوز اندازه نخوده

2706