2737
2734
عنوان

ی سوال زنونه اقایون نیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1683 بازدید | 86 پست
تو دوران تخمک گذاری هستی چیزی نیست 

بچه ها ی سوال 

کیت تخمک گذاری چیه

پسر داشتن حس شیرینیه😌🤩.... دنیای معصوم و کودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده..... وقتی که یک گوشه ناراحت میشینم،یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه، نه پدرمه، و نه برادرم...... با دستای کوچولوی مردانه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم،با صدای قشنگش در گوشم میگه،:مامان، امروز چقد موهات قشنگ شده 🤩🤩روزی که بهم بگی مامان من میمیرم و زنده میشم 🤭رادوینم، عشق مامان ❤️داشتن تو داشتن تمام خوبیهای دنیاس، مرسی از اینکه پسرمی🤩👶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ذهن مسمومشو ببین اخه

میبینم عزیزم، ایشون هم منظوری نداشتن وبه نوع عنوان تاپیک انتقاد کردن ،تازه اگه اقایون هم بخونن موردی نداره،این همه تو تلویزیون وکتابو....درمورد این مسایل حرف میزنن

چه اشکالی داره درمورد بعضی چیزا اطلاعات داشته باشن،تا کی میخایم زنونه مردونه کنیم،تفکیک خوبه ولی به جا ودرست باشه

2728

خواهرم اینجوری شده بود

سوتینش جنس بد بود

لایه حساسیت نداشت 

فقط این روزها نخی بپوش 

با ویتامین آد چرب کن

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا

هرکی منو ریپلای کرده اینو بخونه دیگه ریپلای نکنه

من با استاتر بودم ایشون هم در کمال شخصیت جوابی ک باید بدن رو دادن 

هرکی هر توهینی میکنه از بی شخصیتی و شعور نداشتشه و مشکل خودشه 

کسی ک با توهین ریپبای میکنه رو در حد جواب دادن نمیبینم چون مشکل از اونه نه من 

مردی ک اینجا عضو میشه اینقدر فکرش مسمومه ک با همین حرف ناقابل هم تحریک میشه

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه
2738
یه وسیله که تقریبا زمان تخمک گذاری رو میگه  که اونروز احتمال باروری بیشتره

اها 

پسر داشتن حس شیرینیه😌🤩.... دنیای معصوم و کودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده..... وقتی که یک گوشه ناراحت میشینم،یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه، نه پدرمه، و نه برادرم...... با دستای کوچولوی مردانه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم،با صدای قشنگش در گوشم میگه،:مامان، امروز چقد موهات قشنگ شده 🤩🤩روزی که بهم بگی مامان من میمیرم و زنده میشم 🤭رادوینم، عشق مامان ❤️داشتن تو داشتن تمام خوبیهای دنیاس، مرسی از اینکه پسرمی🤩👶

ای بابا دعوانکنید توروخدا 

ببخشید مجبور بودم تاپیک بزنم 

بچه هایی ک راهنمایی کردید ممنونم ازتون❤

یارو از کلاهش خرگوش در میاره، بعد من نتونستم یه گوساله رو از قلبم دربیارم                                             خدایا صبری که دادی به دردی که دادی نمیخوره                 99/9/9 ی خبر خوب بهم میدن       خــُدایــا  حــواســت  هصــ؟صــدای  هِق  هِق  گــریــع  هام  عــز  هَمــون  گــلــویــی  مــیــاد  ڪــِ  تــو  عــز  رگــش  بــع  مــن  نــزدیــڪــتــریــ..!  

لیف یا کیسه محکم نکشیدی؟

فهمیدم که بلندای روزهای خداوند ،هزار برابر روزهای ماست . آهای!!!!!!خدای زیادی صبور!!!! یعنی آن همه سال که ما گریه می کردیم، تو فقط آه کوتاهی کشیدی؟!
ای بابا دعوانکنید توروخدا  ببخشید مجبور بودم تاپیک بزنم  بچه هایی ک راهنمایی کردید ممنون ...

من فقط قصدم خیر بود و دوست نداشتم برا دختر اینجا مزاحمت ایجاد بشه عزیزم

اینجا به وحشی گری دریدگی و گیس کشی عادت دارن

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه
2706