2737
2734
عنوان

ی سوال زنونه اقایون نیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1683 بازدید | 86 پست
نه نمیشن 😒  الان سیل درخواست دوستی پی ام برا این خانوم سرازیر میشه

😐😐😐😐😐😐😐یعنی اینقدر سراسر شهوتن؟!

در تاریخ ۹/۹/۱۳۹۹ من هدفم و اراده انجامشو پیدا کردم و قوی با حال خوب میرم جلو....💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گناهش اینه مردا با خوندن این جمله تحریک میشن  نه مذهبی ام نه کاسه داغتر از اش ولی این راهش نیس ...

ب درک ک تحریک میشه شاید ایشون نتونه بره دکتر اینجا کسی بتونه کمک کنه کلینیک سایتم ک جواب نمیده شما نمیتونی کمک کنی برو بیرون 

امروز بخند فردا گریه کن این و هر روز با خودت تکرار کن 🍿💪
2731
درسته تو خانواده شما با سوزش نوک سینه تحریک میشن درکت میکنم

شخصیتم اجازه نمیده با کسی که شخصیت نداره هم صحبت بشم 

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه
عزیزم مگه اینجا دکترن ؟  اینجورم ک نوشتی اقایون نیان الان همشون ولو ان اینجا والا گناه میکنین ...

عزیزم سایت مال خانوماس اقایون اینجان مشکل از خودشونه این سوالارو باید از کی پرسید مشکلیه که هست این سایت هم بخاطر همین سوال کردنا طراحی شده 

😍 خدایا هزار بار شکرت 😍                  
عزیزم اینا هورمونیه منم یک الی دو هفته قبل پریودی درد سینم وحشتناک میشه ولی بعد پری خوب میشه خودش چی ...

این لعنتیه جذاب کیه پروفت🤤

برادرم باشه😐🙁😕😖😑

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
عزیزم من استارتر نیستم دنبال مچ گیری هستی

نه ببخشید 

یه دفعه فکر کردم تویی❤

صد دانه یاقوت دسته به دسته با نظم و ترتیب یک جا نشسته هر دانه ای هست خوش رنگ و رخشان قلب سفیدی در سینه ی آن یاقوت هارا پیچیده با هم در پوششی نرم پروردگارم هم ترش و شیرین هم آب دار است سرخ و زیبا نامش انار است/به به چقدر هم خوب میخونی خواننده😐^~^ 
2738
😐😐😐😐😐😐😐یعنی اینقدر سراسر شهوتن؟!

😒😒😒

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه

خاک توسر مردی که باخوندن تاپیک سینه درد تحریک بشه اون که مرد نیست اسکوله ،😂😂😂😂

دنیا از شهوت و سایتهای س. کسی داره لبریز میشه اون وقت مرد بیکار بیا تو نی نی سایت بی بی چک خانوم ها رو ببینه و ماهیانه پر درد و سینه دردشو ببینم تو حموم خود آزاری کنند،😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

مادرم ضربان قلب من است.
گناهش اینه مردا با خوندن این جمله تحریک میشن  نه مذهبی ام نه کاسه داغتر از اش ولی این راهش نیس ...

همه جا باید اولویت بامرد باشه؟چون مرد تحریک میشه خانوم حق پرسش مشکلشو نداره؟

مردا خیلی بیخودمیکنن میان تواین تاپیک که تحریکم بشن

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤

چه مردها سستن با این اوصاف😂

اونها مرد نیستن حیوونن 

زشته بهشون بگی مرد 👍

_آبنبات هستم_
ب درک ک تحریک میشه شاید ایشون نتونه بره دکتر اینجا کسی بتونه کمک کنه کلینیک سایتم ک جواب نمیده شما ن ...

اها میبینم که الان درمان شد

2706