2737
2734
عنوان

دل گرفتن غروب

114 بازدید | 16 پست

ی وقتایی الکی بدون دلیلی دلم‌میگیره و حالت غم طور دارم ینی چیه....از ۱۷ ب بعد گاهی اینجورم.....

خدا جونم😍شکرت برا همه چی😍😍😍😍😍😍😍😻😻😻😻😻خدایا مرسی هوامو داری....چه قد خوشحالم که در تاریخ ۹/۹/۹۹ منو به ارزوم رسوندی خدای عزیزو مهربون من ...‌مرسی که دستمو میگیری و کمکم میکنی همیشع...من خیلی خوش شانسم تو زندگیم خدا.از امروز ب بعد میخای همه چی بهم بدی😍😍😍الهی من قوربونت بشم...

من که هرروز خدا غروبا حالم گرفتست 

رفتم روانشناس بهم گفت غروبا اصلا خونه نمون برو بیرون 

واقعا راست میگه 

تو خونه دیوونه میشم ماتم میگیرم 

میرم بیرون روحیم عوض میشه

میرَقصانَم زِندِگی را به سازِ آرِزوهایَم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یه حال عجیبیه ولی من خودمو ساختم 

چجور ساختی

خدا جونم😍شکرت برا همه چی😍😍😍😍😍😍😍😻😻😻😻😻خدایا مرسی هوامو داری....چه قد خوشحالم که در تاریخ ۹/۹/۹۹ منو به ارزوم رسوندی خدای عزیزو مهربون من ...‌مرسی که دستمو میگیری و کمکم میکنی همیشع...من خیلی خوش شانسم تو زندگیم خدا.از امروز ب بعد میخای همه چی بهم بدی😍😍😍الهی من قوربونت بشم...

الان یجوریم ک دلم میخاد گریه کنم اخه نمیدونمم چمه..

2738
به خودم اعتمادبه نفس دادم نذاشتم حرفایی بقیه که باعث شکستن قلبم میشه بدون جواب بمون پیام های منفی رو ...

با منی بدون جواب بمون.؟

2706