2726
عنوان

من ولخرجم⁦☹️⁩یا نه🙁

| مشاهده متن کامل بحث + 621 بازدید | 63 پست
چیزای زیادی نخریدی عزیزم ولی الان متاسفانه همه چی گرون شده یادمه چند سال پیش با صد هزار تومن رفتیم و ...

آدم میمونه چی بخره بعضی وقتا میگم تا کی باید همینجوری با فلاکت زندگی کنیم 

بيشتږ آدماۍ خوبے که میشناسم اونایین ڪ هنوز خوݕ نشناختݦ😑😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا شوخی ک بکنار ولی همه چیز گرونه منو شوهرم با ۱۰۰تومن کل ماهو میگذرونیم

یعنی خوراکی میشه که بخورین؟میوه میخرین گوشت مرغ گوجه اینا رو میخری

2728
[QUOTE=149183539]ریمل با خط چشم  جوانه گندم آرد نخود روغن رزماری و یک گلس گوشی زیاد خرج کردم&nb ...

واقعا حالم خرابه باور کن همش میگم ولخرجم شاید چون خانواده شوهرم میگن بهم ولخرج فک میکنم ولخرجم

اره ولی چون حساب کتاب دست منه میخام جمع بشه اینجوری که جمع نمیشه

چون گفتی حساب کتاب دسته میگم اول از همه سر برج که پول میاد دستت قبضا و واما رو پرداخت کن یه مبلغی رو هم واسه پس انداز بریز تو حسابت . بعد بقیه رو نگه دار واسه خرج خونه اینجوری حساب کتاب بهتر دستت میاد

لایک نکن خواهر
چون گفتی حساب کتاب دسته میگم اول از همه سر برج که پول میاد دستت قبضا و واما رو پرداخت کن یه مبلغی رو ...

خرج خونمونم خیلی بالاست آخه اصلا دارم دیونه میشم همون دست شوهرم بود بهتر بود 

چرا هرچی میخری به خانواده نشون میدی 😬

نشون نمیدم شوهرم میگه مثلا کارت یارانه دست منه یا میبینن دیگه لباس میخرم برای خودم و بچه هام البته تو تنم میبینن ولی ایندفعه کفش خریدم با اینکه مهمونی بود نپوشیدمش 

بی خیال اینجوری که دیوانه میشی دورازجونت به نظرم اصلاخرج خونه روبده خودش شماماهی ۵۰۰ چه میدونم کمتربیشتربرای خودت بردار،بعدم نگوقرض های شوهرم بگوقرضامون الان زندگی مشترک دارید

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم
بی خیال اینجوری که دیوانه میشی دورازجونت به نظرم اصلاخرج خونه روبده خودش شماماهی ۵۰۰ چه میدونم کمترب ...

شوهرم برشکست کرد همه پولامون رفته دوباره برگشتیم به سال اول زندگیمون با بدهی من اونجا خرج نمی‌کردم اصلا اما الان بچه دارم و نمیشه بعضی چیزا تو فشار شدیدم من همیشه برای خودم چیزی می‌خریدم اما الان خیلی محدود شدم همش احساس ولخرجی دارم😭

خرج خونمونم خیلی بالاست آخه اصلا دارم دیونه میشم همون دست شوهرم بود بهتر بود 

درسته همه چی گرونه ولی مدیریت کنی کم کم دستت میاد خودتم کنترل کنی خوب میشه ما خانما هر چی می بینیم دلمون می خواد بخریم ولی نمیشه اینجوری بود

لایک نکن خواهر

بلاااانسببت بزرگان

صدتومن توسه🤭😶

خرج کن بابا عمر دو روزه

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین
درسته همه چی گرونه ولی مدیریت کنی کم کم دستت میاد خودتم کنترل کنی خوب میشه ما خانما هر چی می بینیم د ...

باید یک برنامه بریزم ولی خیلی کار سختیه ولی شوهرم از خودم بدتره همش خرج خونوادش می‌کنه برا همین خودم خرج ها رو به عهده گرفتم که نزارم ولخرجی کنه اما نمیدونم میتونم از پسش بربیام یا نه

2706