2726
عنوان

کادو واسه دوست پسر

11752 بازدید | 51 پست

بچه ها دوست پسر من واسه تولدم کتاب خرید سه تا نگید چرا کتاب خودم دوست دارم کتاب که قیتمش شد ۱۶۰ اینا 

منم یه مجسمع خریدم واسش که خیلی خوشگله و خیلی گرون میزنه اما من ۲۰ خریدم چونکه ۱۰ تومنم تخفیف داد بهم

۲۰ تومنم تابلو 

دیگه چی بخرممم؟؟میخوام هم قیمت خودش خرید کنم

این دوتا کادوم با اینکه قیمتش کمه ولی خیلی خوشگله و بیشتر میزنه واقعا

حالاا بگید چی بخرم واسشش که گرون تر بزنههه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

همین دو تا بسه 

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

کافیه همینا.. پسرا دوس دارن از همه نظر بالا باشن و رقیب نداشته باشن توهم بزار تو این مورد بالا باشه توجهشو با توجه متقابل ابراز کنی زده میشه باید یه سطح پایین باشی و خودشو موظف بدونه بیشتر توجه کنه

کیف پول کروات پاپیون پیراهن فندک

فندک نمیخوام سیگار بکشه واسه همین نمیخرم واسش

پیرن که ۱۰۰ تومن نداریم! نمیخوام اشغال بگیرم

ولی کیف پول ۵۰ تومن قیمت کردم

کمه خب

نه عزیزم بسه

شلوغش نکن 

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

چجوریه که خیلي گرون میزنه ولي ٣٠ تومن قیمتش بود؟ 

مگه اینجوري نیست که هرچقد پول بدي همونقد آش میخوري؟

پس چرا الان برعکسه؟ یکي منو روشن کنه:/

شـبی از مـیان اینهـمه درد امیـد می‌رویـد…🌱💛
2706