2410
2553
عنوان

آااخ که دلم چقد عاشقی میخواد

287 بازدید | 26 پست

من هیچ وقت عاشقی نکردم مجردی تنها و اهل درس و کار بودم. و ازدواجم عاشقانه نبود دوران عقد از هم دور بودیم شاید به تعداد انگشت دست کنار هم بودیم بعد عروسی فورا باردار شدم ویارم سخت بود تا چند ماه به دلایلی تو خونه مادر شوهرم بودیم و بعدش مستقل شدیم من پنج شش ماه حامله بودم که رفتیم خونه خودمون  خیلی چیزا لازم داشتیم ولی به سختی بارداری رو تموم کردم و با امدن بچه (الهی شکر) انگار پایان همسری بود و شروع نقش مادری که تمومی هم نداره دلم یه مسافرت دونفره یه جشن سالگرد عاشقانه دونفره. یه سینی چای دونفره.  میخواد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

منم عشقمو می‌خوام همینجوری زل بزنم نگاش کنم بگم چقد میخوامش بگم هیچ کسیو اندازه اون نمیخوام بگم روانیشم ای خدا 😔😔😔😔دارم میمیرم از دلتنگی از دوریش

حتی اگر از دوریت این دل بمیرد،عاشق محال است که فراموشی بگیرد💛:-)

عزیزم چقد سخت!بچت بزرگتر بشه باز راحتتری.میتونی به جشن بگیری.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2706