2410
2553
عنوان

مامانم اومد خونمون شوهرم ی سلام کرد و..

| مشاهده متن کامل بحث + 823 بازدید | 56 پست
بخداآدم خسته میشه  بچه بهترازاین مرداست  آدم میمونه چطوری رفتارکنه

فقط کافی وقتی مامانت رفت با آرامش بگی :عزیزم همینطورنشسته ،فقط ی سلام!؟!

بعد مردا کار خودشونو توجیه میکنن

دفه دیگه که مامانش اومد همینطور نشسته میگی سلام!

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیه خب قیمت پرسید😑🤣

اخه بین موضوع تاپیک اینو پرسید خیلی برام جالب بود

من ب وزن ایده الم میرسم😍وزن الان ۵۵وزن هدف اول ۶٠ وزن هدف دوم ۶۵😍تا اسفند ب هدفم رسیدم😍
کارخوبی می کنی منم باید بدم کاور بدوزن همش پتو مسافرتی میندازم روش به ما براغذاخوری ومبل ۱۸۰۰ گفت

منم برا مبل ۷ و غذاخوری ۴گف ۱۴۰۰.ما خیلی دیر دادیم مبلامون کثیف شده میخام قبلش بشورم...برا شما چند نفرس؟؟

2720
اره بخدا 

خیلیامون از این تجربه داریم . خانواده هامون کلی احترام خودشون و خانوادشون دارند و کلا هواشونو دارن ولی آخرش آقایون  میگن مامان و بابای خودشون بهتره چرا مامانت این کارو نکرد همیشه خدا طلبکار

فقط کافی وقتی مامانت رفت با آرامش بگی :عزیزم همینطورنشسته ،فقط ی سلام!؟! بعد مردا کار خودشونو توجیه ...

آخه حرف اینجاست مادرش زیادنمیادخونمون😂😂😂😂

واینکه خیلی زنه خوبیه دلم نمیادتلافی کنم 

آخه حرف اینجاست مادرش زیادنمیادخونمون😂😂😂😂 واینکه خیلی زنه خوبیه دلم نمیادتلافی کنم 

خخخخ

پس بگذر ... خوبی ها رو به بدی ها

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2714
منم برا مبل ۷ و غذاخوری ۴گف ۱۴۰۰.ما خیلی دیر دادیم مبلامون کثیف شده میخام قبلش بشورم...برا شما چند ن ...

مبلم ۷ غذاخوری ۸ من تازه خریدم مال من مبلم استیله

مراتاجان بود جانان تو باشی❤❤❤
2706