2726

بچه ها تاپیکم پاک شد الکی، من نبودم  شاید بخاطر کامنتاتون بوده ندیدم، 

باز بگم؟ داداش عشقم مالزی زندگی میکنه با دختر خارجی نامزد کرده دختره اصلا خوشگل نیس البته از نظر من ساده و با نمکه ازین چشم بادومیاس ولی همه میگن پسره خیلی بهتره و این چیه اینا بعد این داداشش اومده بود ایران عکس منو عشقم نشونش داده بود بهش گفته بود قبول نیست مال تو خوشگلتره عشقمم با ذوق برا من تعریف میکرد میخندید انگار مثلا نسبت به داداشش جلوتره 🤣تاپیک عادیه الکی تعطیلش نکنین دعوا هم نکنین خلاصه هیچکی ما دخترا ایرانی نمیشه تو خوشگلیی

be your best

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پزو😅

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
یاخچی

من یاخچیدی بلدم😂

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
بدبخت اون دختره که نامزدش... خبر نداشته پسر ایرانیا قابل اعتماد نیستند ☺️

مگه چیکار کرده اخه تیک که نزده با کسی یا من فقط به شوخی نظرش و به داداش خودش گفته اتفاقا اورده دختررو ایران خانوادش دیدن و وفادارم هست بهش

be your best
مگه چیکار کرده اخه تیک که نزده با کسی یا من فقط به شوخی نظرش و به داداش خودش گفته اتفاقا اورده دخترر ...

نمیدونم والا ... فقط میدونم خود شما اگه نامزدت به مثلا دوستش بگه خانوم تو قشنگتره به شوخی و بخنده قطعا برات ناراحت کنندس حتی اگر بهتون وفادار باشه و پات وایساده باشه ...به هر حال امیدوارم هردو خوشبخت باشین عزیزم 

میگن : کار خوبه خدا بسازه سلطان محمود خر کیه ...🤲
2706