2733
2734

از اولی که آشنا شدیم با نامزدم،به خاطر مامانم یه روز خوش نداشتم

هرکسی تو دوران نامزدیش خوشی میکنه

من همش اشک ریختم

خستم بقرآن خستم

هررررروقت اومده خونمون

مامانم هزاااار تا ایراد گرفته

یا میگه شکم داره،یا میگه لباسش چرا اینجوری بود

میگه موهاشو چرا سشوار نمیکشه،

چرا سبزست،چرا کوفت چرا زهرماااار

چرا صورتش لاغر شده

چرا سفره کمک نداد جمع بشه،چرا یواش دست داد

چرا درمورد داداشش حرف زد،همش فکر داداش کوچیکشه

چرا پول نداره

چرا مدل موهاش اینجوریه

بریدم دیگه

هنوز نذاشته به فامیل معرفیش کنیم چون میگه خجالت میشکم بیاد جلو فامیل 

میگه چطوری بیارمش تو فامیل،خجالت میکشم،اولش درستش کن بعد معرفی میکنم

میگه بی کلاسه،

هیچ وقت نامزد من احترام نداشته جلو مامانم

بریدم،دوست دارم خانوادم به همسر آیندم احترام بذارن

میگه چه نامزدی ایه که من یک بارم نیومدم خرید؟برات عیدی نیاوردن؟

خدااا این چه سرنوشتی بود؟

چرا من این طور شدم؟

دقیقا فقط و فقط به خاطر مامانم میخوام تموم کنم این رابطه رو،تنها دلیلش هم مامان منه

میشی خواهرم... توعقدداره جدامیشه... البته شوهرشم آدم نبود... 

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

بجای تموم کردن برو سرخونع زندگیت ارتباطتتو بامادرت کمترکن

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ مامانی لعنتی😂😂😂عکسشو بزار یکم ایراد بگیرم

دوست دارم مامان بشم🥺❤میشه دعام کنی🌙خداجــونم شڪــرت تو بهتـــرین رفــــق منـے🌱🌿🌎با من بی ادبی حرف نزنید🤗منو تگ کنید تو تپیکای خوب و انرژی +  دیگه وارد تاپیڪ خیانت و مادر شوهری نمیشم...اگه دیدید هستم تذڪر بدین حتما😘 برای حاجات دلم یدونه صلوات میفرستید؟؟؟من تا پایان تیکر یه خانوم فعال 👮‍♀️پرانرژی💃 جذاب 👸و خوش اخلاق و آروم خواهم شد😘🤩باردارنیستم ولی آرزو  دارم یه مامان جذاب و آروم و با حوصله باشم🥰😇متاهل و متعهد عاشق♥️این دو جمله تو ذهنتون باشه همیشه✔1️⃣صلاح مملکت خویش خسروان دانند2️⃣کم گوی و گزیده گوی چون دُر.......تا جملات زیبای بعدی بدرود
2728

اگه مخالف بود چرا نامزد کردی؟

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍
2738

واقعا ایراد داره یا الکی ایراد میگیره؟؟؟

شاید از دوست داشتن زیاد ایرادهاشو نمیبینی

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.
چ مامانی لعنتی😂😂😂عکسشو بزار یکم ایراد بگیرم

😂😂😂😂😂

😍💀✨یه خانوم شاد و پرانرژی😍                       یه صلوات مهمونم می‌کنی خواهری واسه حاجت تو دلمه😍😘توتاپیکهای باحال و خنده دار و عکس وغذا.عاشقانه عارفانه بی بهانه😛😂😂😂😂تگم کنید باتچکر                                😍 با افتخار ترکم و مذهبی 😍 از دادن عکس هم معذوریم😈😂😂                                                                                     آقا جریان اسم کاربری مو بهتون  بگم جونم واستون بگه که من هر اسمی صفتی لغتی نوشتم نشد آخرش اتفاقی مرحوم نوشتم شد😶.                                             راستی سوال قانون جذبی داشتین من هستم 👌💗〽️

اگه دوسش داری این حررفارو محل نده.وقتی بهت میگه فقط نگاه کن بگو بهش میگم.بعدم شوهرت مگهخیلی سطحش پایینه روز اول خواستگاری ندیده مگه مادرتووون؟؟

نمیدونم چرا حرف حق میزنی تعلیقت میکنن
2706