2726
خب اینو از کجا پیدا کنم؟یه وقت بدرفتاری نکنن باعامون 

به ادم واقعی کمک کنی چرا ناراحت بشن ازدوروبریات بپرس کسی هست محتاج باشه کمک کنی غیرمستقیم وباواسطه کمک کن ثوابم می کنی الان تواین گرونی همه محتاج شدن بیچاره خانوادهایی که بچه کوچیک دارن مای بی بی اینقدرگرون شده که نگو

اولین گروه عضوگروه سپیده جونم 💜وزن اولیه81/100💛عضودوم گروه زردوزن شروعش76کیلوفندق فسقلی جونم🐥🐥 صعودبه گروه نارنجی سرگروهه نازم @سمیه1396🧡🧡باتشکراز بامدادخمارجونم الهه عزیز🧡🧡وزن شروع 71/600🧡وزن الان67/700😅هدف 56کیلو😀💪قد163😁من به تمام خواسته هایم  میرسم😎 🧘‍♀️🤸‍♀️
ممنونم این خیلی خوبه  به نظرت چیا خولن ضروریتره

بستگی به توان مالیت داره اگه میتونی

برنج و روغن و رب و ماکارانی و سویا و نخود و عدس و لوبیا قرمز و چیتی و مایع ظرفشویی و دستشویی و پودر ماشین لباسشویی بذار

اگه برات سنگینه که برنجش رو حذف کن و روغن هم از این کوچیکا بگیر

همیشه توکلت به خدا باشه و امید وار باش؛    نا امیدی از جانب شیطان است.همیشه سعی کن خوبی های اطرافیانتو پیدا کنی و تو ذهنت مرور کنی؛ روزی دوتا خوبی پیدا کن👌امکان نداره پشیمون بشی از اینکار.به مشکلات بخند و بهشون ثابت کن تو اشرف مخلوقاتی و قوی تر از اینی هستی که بخواد زمینت بزنه؛ پاشو و مقاومت کن و نابودش کن😊.وقتی میم مشکلات رو برداریم‌ زندگی شیرین می شود         خـدا گر ز حــکـمـت ببندد دری ؛ ز  رحـمـت گشاید در دیگری. برای سلامتی و ظهور منجی عالم بشریت ؛امام زمان (عج) صلوات بفرستید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بستگی به توان مالیت داره اگه میتونی برنج و روغن و رب و ماکارانی و سویا و نخود و عدس و لوبیا قرمز و ...

دستت درد نکنه این اره خوبه 

حالا من بعضیاشو حذف میکنم در حد ۵ قلم منتها تعداد بسته ها بیشتر باشه 

يك عددبازمانده سال 98هستم ...
2728
ممنونم این خیلی خوبه  به نظرت چیا خولن ضروریتره

بستگی داره چقدر بتونی هزینه کنیما یه بار درست کردیم یه پنیر، به بسته نون ی بسته گوشت چرخی 250 گرمی ی خرما ی روغن ی رب ی ماکارونی و به اندازه نیم کیلو قند تو زیپ کیف بسته بندی کردیم بردیم انقدر دعا کردن هنوز صداشون تو گوشم والا

دستت درد نکنه این اره خوبه  حالا من بعضیاشو حذف میکنم در حد ۵ قلم منتها تعداد بسته ها بیشتر با ...

خدا پدرتو رحمت کنه❤🍃

همیشه توکلت به خدا باشه و امید وار باش؛    نا امیدی از جانب شیطان است.همیشه سعی کن خوبی های اطرافیانتو پیدا کنی و تو ذهنت مرور کنی؛ روزی دوتا خوبی پیدا کن👌امکان نداره پشیمون بشی از اینکار.به مشکلات بخند و بهشون ثابت کن تو اشرف مخلوقاتی و قوی تر از اینی هستی که بخواد زمینت بزنه؛ پاشو و مقاومت کن و نابودش کن😊.وقتی میم مشکلات رو برداریم‌ زندگی شیرین می شود         خـدا گر ز حــکـمـت ببندد دری ؛ ز  رحـمـت گشاید در دیگری. برای سلامتی و ظهور منجی عالم بشریت ؛امام زمان (عج) صلوات بفرستید.
من پول میدم ک بدای بچه های یتیم‌میوه بخرن 

خوش به سعادتت و دل بزرگت ..

این پولو‌ حالا به کی میدی برات خرید کنه اعتماد نیکنی 

چون من دیدم که یه نفر از ادم پولدار میگیره بعد میاره برمبداره برا خودش که اصلا نیازمند نیست و واسه ارامش وجدانش یکی دوتا نیده به این و اون بقیشو برمیداره انبار میکنه خونش کم کم استفاده میکنه 

خدارو شکر که نیست ...اگه کارتون خواب بود اطرافت قبول میکنن چون اکثرا تا کمر تو سطل اشغال پی غذا میگر ...

الهی چه سخت...

من چنبار تهران دیدمشون اصلا مغزم درگیر بود 

خدا کمکشون کنه 

بستگی داره چقدر بتونی هزینه کنیما یه بار درست کردیم یه پنیر، به بسته نون ی بسته گوشت چرخی 250 گرمی ی ...

واااای مو به تنم سیخ شد خدا خیرت بده 

چقد عالی 

فک کنم منم همینکارو رکنم تنهای از عهدش برمیام دبگه فقط بسته بندیه

میدم یکی ببره  بده دستشون 

چه‌حالب منم عاشق گربه هام  گربه هم دارم اما برا بقیه...؟؟؟

برای گربه های خیابون منظورم بود

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

بده به انجمن خیریه یام برنامه عصر جدید ارزاق تهیه میکنه بزن اونجا

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا

سلام 

بستگی به خودتون داره 

مثلا میتونید برای پاکبانان یک پارک شهرتون کلاه و کفش خوب تهیه کنید، یا برای رفتگران زحمتکش، یا مبلغی برای کمک هزینه جهیزیه عروسایی که نمیتونن تهیه کنن، یا در هزینه جراحی هرچند اندک سهیم باشید، یا زندانی ای رو آزاد کنید، یا به کسایی که در منطقه محروم هستن مواد غذایی در حد توان برسونید، یا برای بچه های کار لباس تهیه کنید، یا برای سالمندای نیازمند توجه کتاب ببرید، یا برید نانوایی و هزینه چند نفر رو حساب کنید، یا ماسک و وسایل بهداشتی به نیازمندان بدید، یا حال افرادی رو خوب کنید و ... خیلی هست

من اینا رو انجام میدم

روحشون قرین رحمت ان شاءالله🌹

✔️ ⁩از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی✔️⁩                      
2706