2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره بابام راضی نمیشد منو بده به شوهرم ۶بار اومد خاستگاری تا بابام راضی شد و خیلی جاهای دیگه

عقدکردم💙برای اینکه بعد عروسیمون تو ارامش زندگی کنیم و عاقبت بخیر بشیم یه صلوات بفرستین سختی زیاد کشیدم انشالله به حاجت دلتون برسین🌸

قشنگ بود گفتم بذارم😅🥰

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
2738

بله زیاد

برنامه خدا اینه منو میبره تا لبه ی دره لبه ی لبه ها بعد مویی ردم میکنه🙁واسه همین کلا زیاد حسش میکنم

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

اره با تمام وجودم حس کردم خدارو،زمستان بدجور مریض بودم پدرشوهرم گف الکی میکنه شوهرم منو برد بیمارستان هی زنگ میزدن روز تعطیلته بیا خونه پدرش ببرتش انشاالله خبر مرگش بیاد،شب که اومدیم خونه پدرشوهرم سکته کرد 

سرایبی پریسام درخواستمو قبول کن

اره همیشه حسش میکنم بخصوص وقتایی که بلکل ناامید میشم ولی اون نمیذاره ناامیدیم دوام بیاره و خیلی زود نگاهم میکنه😍

برکتِ روضه ی او بود اگر شیعه شدیم،،،نامِمان هست مسلمانِ اباعبدالله(س)🙏🙏...
2706