2726
عنوان

من زشتم ✋ نمیتونم خودمو دوست داشت باشم..

| مشاهده متن کامل بحث + 633 بازدید | 53 پست

درود 

یعنی یه نقطه مثبت ندارید؟ خب وقتی خودتون به این باور رسیدید چطور انتظار دارید بقیه بگن تو خوبی!!

عزیزم در بدت بن حالت ممکن هم فکر شما نصف ماجراست، نصف دیگه واقعیته که در واقعیت هرکسی به نوعی زیباست

شما باید یادبگیری همینجوری ک هستی خودتو دوست داشته باشی 

مهمترین شخص زندگیت خودتی، وقتی بخودت احترام بذاری میبینی فراتر از تصوراتت زیبایی ...

اول افکار زیبا، بعد رفتار زیبا، نتیجه میشه زندگی فوقِ زیبا

مانا باشید🌹

✔️ ⁩از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی✔️⁩                      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من زشتم

😂تجربع و تمام

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728

همه این صفت ها که گفتی اگه با حالت زیباتر تعریف میکرد تو ذهنم زیبا میومدی و جذاب اما اینقدر منفی تعریف کردی که بنظرم زشت اومدی... مثلا لاغر و دراز آدم حس زشت میاد سراغش اما قد بلند و کمرباریک باربی نو ذهن آدم میاد ... اما در کل حتما زیبایی فقط باید یکم بیشتر و به روزتر به خودت برسی

میگن : کار خوبه خدا بسازه سلطان محمود خر کیه ...🤲

هر کس قشنگی خودشو داره گلم..ب خودت بیشتر برس

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^

والا با این وضع اقتصادی آنجلینا جولی هم باشه جرات ابراز علاقه نمیکنم که نکنه یه مبلغی پیاده شن.

اصلا این طور فکر نکن که زشتی .هرکس یه جوره مطمئنا همه یه زیبایی در وجودشون دارن .

زیبایی فقط زیبایی ظاهر نیست زیبایی باطن خیلی بهتر از زیبایی صورته.چه زن های خوشگلی هستن که خیلیا ازش متنفرن و چه زنای نازیبایی که همه دوستشون دارن

با این وضعی که من می بینم کار از امام زمان گذشته...دیگه خدا خودش باید ظهور کنه.

تازه اسی چاق تر شو الان مخصوصا با مواد غذایی دوزاری ما خیلی خوب ادم میتونه چاق شه    صورتتو ماساژ بده برای زیباتر شدن فرمش  به پوستت ماست بزن نیم ساعت یا سیبزمینی     یا اصلا چرا ارایش نمیکنی من خودم الانم که دارم درس میخوننم خط چشمو دارم به خودت برس 

عزبزم الان دیگه زشتی وجود نداره توام مثل من بلد نیستی به خودت برسی .خیلی ها را میبینم که درنگاه اول جذاب به نظر میان بعد چند دقیقه که خوب نگاه میکنم میبینم خیلی ایرادات دارن ولی بلدن خودشون را خوب بسازن بجا ایراد گرفتن به خودت سعی کن درست تیپ زدن و درست آرایش کردن را یاد بگیری

2706