2726
عنوان

آخه چرا یهو اینجوری شد ؟

349 بازدید | 29 پست

بچه ها من و عشقم پنج سال دوستیم و قصدمون ازدواجه، مادر پسره خودش میدونست اما چیزی به رومون نمی آورد ، الان که پسرش سرکار استخدام شده گفته باید با هم تموم کنید 😑

بعد خیلی منو دوس داشتن همیشه ، فامیل هستیم ، و از همه لحاظ من و خانوادم ازشون سر تریم

مادرش می دونست با همیم اما چیزی به رومون نمی آورد ولی همیشه خیلی خوب بود باهام 

نمی دونم اون همه محبت و عشق چرا یهو برعکس شد 

البته اینم بگم پسرشون هم گفت ولشون کن جوابشون رو نده 

نظر شما چیه 

سرنوشت انسان ها را تنها محبت معلوم می‌کند و بس...

پسرش چی گفت

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

قبلا هم مورد پسندش نبودی ولی چیزی نگفته چون فکر میکرده یه هوس زودگذره ولی الان که میبینه پسرش داره شرایط زندگیش جور میشه میخواد از سر بازت کنه بعد این حرفا رو کی به شما گفته؟ 

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲

وا چرا یهویی اخه 

من جات باشم میکشم کنار 

وقتی خونوادش راضی نیستن بیخیال شی بهتره

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
چیزی دیدن ازت؟ تو محصلی؟ شاید فکر کرده حالا که پسرش کار پیدا کرده از تو سرتره

نه بابا چی کار کردم ،،  فقط به پسرش گفته بود خوب با همین و محل به کسی نمی زارید فکر کنم بدش اومده بود بهشون نگفتیم

وا چرا یهویی اخه  من جات باشم میکشم کنار  وقتی خونوادش راضی نیستن بیخیال شی بهتره

آخه این همه عشق بینمون چی میشه ؟ پسره هم کامل پشت منه ، قرار نیست به خاطر خانوادشع زندگی ما خراب شه

آخه این همه عشق بینمون چی میشه ؟ پسره هم کامل پشت منه ، قرار نیست به خاطر خانوادشع زندگی ما خراب شه

نمیدونم والا 

انشاالله بهترین تصمیمو بگیرین❤

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
قبلا هم مورد پسندش نبودی ولی چیزی نگفته چون فکر میکرده یه هوس زودگذره ولی الان که میبینه پسرش داره ش ...

دقیقا 

این حرفا رو به پسرش تازگی گفته بود اونم به من گفت

پسرش به من گفت جوابشون رو نده برای خودشون میگن

خب دیگه خودتو ناراحت نکن

من یه دخترم...من دخترونگی هامو با هیچی عوض نمی کنم ...نه با تماشای فوتبال از تو ورزشگاه...نه با ازاد بودن و گشت زدنای نصف شبا...نه با هیچیه هیچی ...دنیای دخترونمو فقط یه دختر می تونه لمس کنه ... مرا دختر خانوم می نامند مضمونی که جذابیتش نفس گیر است...دنیای دخترانه من نه با شمع نه با عروسک معنا پیدا نمی کند ...و نه با اشک و افسون اما تمام این ها را در بر می گیرد ...من نه ضعیفم نه ناتوان چرا که خداوند مرا بدون خشونت و زور بازو می پسندد...اشک ریختن ضعف من نیست قدرت روح من است...ما دختریم مهم نیست چند سالمونه هرچقدر هم که بزرگ شده باشیم...وقتی یه جا پارک خلوت می بینیم میریم میشینیم رو تاب ...با بیشترین شتاب تاب می خوریم...وقتی اسباب بازی فروشی میبینیم وامیسیم پشت شیشه و دونه دونه عروسکا رو نگاه می کنیم ... جا مدادیمون عروسکیه و توش پر از مدادا و خودکارای رنگا رنگه ...وقتی پاستیل و شکلات و بستنی های رنگارنگ می بینیم لبامونو  جم می کنیم و می خوایم ...وقتی سوسک و عنکبوت می بینیم جیغ میزنیم و از سر کوله یکی بالا میریم ...روزی چند بار خودمون و تو ایینه نگاه می کنیم و جلوش اهنگ می خونیم و می رقصیم ...ما همینیم ...تو دختری گرون باش...سنگین باش...عاقل باش...قلبتو به هر کسی نده ...تنت رو به هر کسی نده...تو خانومی کن خدا هم برات خدایی کنه ... به سلامتی ما دخترا
پسرش به من گفت جوابشون رو نده برای خودشون میگن

اونطور که شما میگین سرترین حتما مادرش میترسه ی جا منت بزاری

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2706