2410
2553
عنوان

بارداری

170 بازدید | 15 پست

سلام.لطفاجواب بدید.هشت روزه عقب انداختم سردرددارم.گاهی ماهیچه پام تیرمیکشه.سینه هام هم یکم تغییرحس میکنم توش.بیبی چک زدن منفی بود ازمایش دادم منفی بود.دفعات دسشویی رفتنم هم زیادشده نسبت ب قبلا.کمرم هم گاهی دردمیگیره البته زمانی ک کارمیکنم قبلا اینجورنبودم ینی علاعم بارداریه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

شايد هورمونات بهم ريخته اگه ماه اول اقدامي كه طبيعيه كلا تو اقدام پيش مياد 

خدا جونم مواظب بچم باش بند بند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هديه قشنگتو سالم و سلامت به دستم برسون قول ميدم هميشه مراقبش باشم بيشتر از جونم❤️
برو سونو کن اگه آز خون منفی شده باردار نیستی شاید کیست باشه حتما سونو کن

اگرکیست باشه بایدقبلا هم همین طورمیشدم اما اولین باره.من ازاولش جلوگیری طبیعی کردم بخاطرهمین شک دارم خیلیامیگن شایداوایلش خون نشون نده 

شايد هورمونات بهم ريخته اگه ماه اول اقدامي كه طبيعيه كلا تو اقدام پيش مياد 

شایدهم همینطورباشه من ۱۹سالمه یک ماهه ازدواج کردم زیادچیزی سردرنمیارم ممنون بابت راهنماییاتون.البته مامانم میگه خودش ی روزعقب بندازه حاملس گفتم شاید مثل مامانم باشم همش هم خستم

2714
شایدهم همینطورباشه من ۱۹سالمه یک ماهه ازدواج کردم زیادچیزی سردرنمیارم ممنون بابت راهنماییاتون.البته ...

وای ۱۹ سالته ۱ماه ازدواج کردی؟؟؟ چرا جلوگیری مطمعن نمیکنی عزیزم یوقت بچه نیاری صبر کن حداقل ۱-۲سال بگذره خیلییییییییییییی زوده جلوگیری طبیعی اصلا جلوگیری به حساب نمیاد بهترین راه جلوگیری کاندومه عزیزم

خدا جونم مواظب بچم باش بند بند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هديه قشنگتو سالم و سلامت به دستم برسون قول ميدم هميشه مراقبش باشم بيشتر از جونم❤️
2706