2737
2734
عنوان

شک به خیانت جستجو یا فراموش کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 675 بازدید | 64 پست
بفهمی خیانت کرده ایندفعه همش جنگ و دعوا دارید و زندگیت بدتر میشه فقط کاری کن که دوباره جذب خودت شه ب ...

اگر بفهمم خیانته هر طور شده یا طلاق میگیرم یا این رندگی برام مهم نیس اصلا اعتقاد ندارم با خیانت بسازم حتی تو شرایط من ک اصلا شرایط طلاق ندهرم 

بدجور خیانت دیدم حال دلم خیلی خرابه میخام جدا شم میشه اگر امضامو میخونی برا ارامش و خوشبختیم دعا کنی ؟ 🙏🙏😔😔
۱۰ ۲۰ تا عکس نیمه لخت از یکی از زنای فامیل تو گوشیش ک حدف کرده بود و من ریکاوری کردم اومد بالا و توص ...

حق داری عزیزم. من خودم خیانت دیدم همسرم با یکی از دوستامون بود. یک بار عکس ناجور ازش دیدم تو ی گوشی همسرم ... بهم گفت اشتباه فرستاده بوده‌ . مونده بود توی هیستوری تلگرامش. ولی بعداً فهمیدم که باهم بودن. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالا موفق باشی مهربون بخوای صد در صد میتونی😍🧿🖐️

ممنونم ازت گلم مرسی از انرژی مثبتت😍😍😍😍😍😍

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩
۱۰ ۲۰ تا عکس نیمه لخت از یکی از زنای فامیل تو گوشیش ک حدف کرده بود و من ریکاوری کردم اومد بالا و توص ...

اصلا توضیحشم قابل قبول نیست چه دلیلی داره عکس خانمش رو براش بفرستن..

بیشتر تحقیق کن ببین به کجا می رسی گلم

.𝑬𝒗𝒆𝒓𝒚𝒕𝒉𝒊𝒏𝒈 𝒊𝒔 𝑩𝒍𝒖𝒆
2731
تو شرایطتت چطوره من خودم ۹۹ درصد میگم تحقیق کنم 

من شوهرم ۷ ماه پیش خیانتش رو شد و تموم شد به قول خودش اما برای من تموم نشده هر روز فکر و خیال میاد تو سرم و حس میکنم هنوزم داره بهم خیانت میکنه بعضی وقتا بهش میگم و بحثمون میشه اما میترسم پیشو بگیرم و معلوم شه بازم داره خیانت میکنه نه میتونم دوباره روبرو بشم با خیانتش نه میتونم بیخیال باشم چون شرایط طلاقو ندارم

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔
من شوهرم ۷ ماه پیش خیانتش رو شد و تموم شد به قول خودش اما برای من تموم نشده هر روز فکر و خیال میاد ت ...

ازکجا فهمیدی خیانت کرده

در چه حد بود

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
2738

زنه چه جور آدمیه!؟

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
ازکجا فهمیدی خیانت کرده در چه حد بود

از رفتاراش متوجه شده بودم و گوشیشو چک کردم 

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔

چرا پسرعموتون باید عکس نیمه لخت فامیلتونو برا شوهرتون بفرسته؟!

اصلا خیانتم که نباشه، با این قضیه مشکلی ندارین؟

قربون خدا برم من که قشنگ ترین حاجت و آرزوم رو بالاخره اجابت کرد 😘😘 امضای شیرین خدای مهربونم پای آرزوهاتون   
من شوهرم ۷ ماه پیش خیانتش رو شد و تموم شد به قول خودش اما برای من تموم نشده هر روز فکر و خیال میاد ت ...

منم ندارم ولی اگ  خیانت باشه هر طور شده خرش میکنم میمونم مهربون میشم و هرچیزی ک داره ( ۴۰ تومن پول و ی زمین ۱۰۰ میلیونی ک البته نصفش هدیه بابام به منه ک ب اسم سوهرمه همش ) زیر دستش میکشم بعد طلاق میگیرم 

بدجور خیانت دیدم حال دلم خیلی خرابه میخام جدا شم میشه اگر امضامو میخونی برا ارامش و خوشبختیم دعا کنی ؟ 🙏🙏😔😔

چون خیلی سخته خییییلی هیچوقت با خیانت کنار نمیام 

خب میگی شرایط طلاق نداری آخه 

اگر نتونسنم شرایط طلاقو دریت کنم تو زندگیش مبمونم فعلا ولی نمیسارم بیخیال میشم و اصلا برام مهم نیس و نمیزارم بهم دستم بزنه حتی

2706