2726

اکثر کاربرا تو سنین ۹ تا ۱۱ خواستگار داشتن ۱۲ تا ۱۶ ازدواج کردن ۱۷ هم بچه اوردن 😁

خیلللللی هم خوووووب 😃

ناگفته نماند که  همه راضین

چون از همه اقلیت ها و اقوام توی سایتن

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ارع من 6سالگی ازدواج کردم😐😐😐😐

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
2728

باز من ی چی بگم پرو پاچمو بگیرن😅خدایی چرا از این تاپیکا میزنین ادم تحریک میشه یه چی بگه

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

من ۱۷ سال نامزد کردم قبلش خواستگار داشتم ولی بهم نمیگفتن (ولی فضول بودم میفهمیدم)۱۸ سالگی عروش شدم ۲۱ سالگی بچه دار شدم یعنی بچه ام دنیا اومد

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
بگو چی میخوای بگی 

کلک میخوای برم زیر دستو پا؟

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

مهم اینکه راضینو خوشبخت خدا رو شکر😊

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

من اینجا تازه فهمیدم چنین چیزی هم هست 

چون تو اطرافیانم زیر 20 اصلا نمیزارن و خیلی بد میدونن و میگن داری ظلم میکنی به دختر/پسرت 

*کتاب من یک زنم رو حتما بخونید * 
2706