2733
2734

بچه ها حالم انقد بهم ریخته و داغونِ که نگوووووو

احساس میکنم بین آسمون و زمین موندم

عشقم بام کات کرده یک ماهه ازش خبری ندارم😓😥😥

شرکتمون تعطیل شده بیکار شدم😩😭

وام گرفتم حالا که بیکار شدم موندم چجوری میخوام اقساطشو پرداخت کنم😰😰

حال و روز زندگیم مثلِ پازلیه که بهم ریخته و هیچی سر جاش نیست...

از استرس و ناراحتی دست راستم لمس شده و حرکت نمیکنه

میخوام برم فال tarot بگیرم ببینم چی بهم میگه؟؟؟

ببینم این مشکلاتم بِ کجا میرسه؟؟؟

کیا اعتقاد دارن؟؟؟

انقد مشکلات هجوم آوردن خیلی نیاز دارم😭😭

قسم به پاییز ... قسم به دلتنگی ... قسم به عطرِ تنِ یار ... قسم به آهنگ صدای یار ... قسم به لحظه دیدار ... قسم به عشق ‌... که زیباتر از عشق نیست در جهان هستی ... خدایا برسان مرا به یار یار یار ... ❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من اعتقاد ندارم به فال ،کسی رو هم اطرافم ندیدم که بگه همون شد که فالگیر گفت،کمک کننده نیست

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده
به نظرم قهوه بگیر

همیشه فکر میکردم tarot درست تر تعبیر میکنه

قسم به پاییز ... قسم به دلتنگی ... قسم به عطرِ تنِ یار ... قسم به آهنگ صدای یار ... قسم به لحظه دیدار ... قسم به عشق ‌... که زیباتر از عشق نیست در جهان هستی ... خدایا برسان مرا به یار یار یار ... ❤❤
2738
موافق نیستم با برنامه ریزی و آرامش و صبر سعی کن سرو سامون بدی همه چیزو نه پول بریزی تو حلق کلاهبردار ...

حالم خیلی بهم ریخته ست همه اینا با هم واسم اتفاق افتاد نمیدونم چجوری خودمو جمع و جور کنم چون بیکار هم شدم کار خاصی ازم بر نمیاد 😭😭😭

من  دوبار زدم خیلی حرفاش درست بود حداقل انگیزه گرفتم .همون انرژی مثبتی که داشت اون موقع خیلی خو ...

منم دقیقا بِ این حال و انگیزه احتیاج دارم 

من ساکن فردیسم 

کسی رو میشناسی که فالش خوب باشه معرفی کنی

واسه من گرفتی عزیزم؟؟؟

2706