2726

پسرم و چندماهی بود ختنه کرده بودم یه نفر زنگ زد به تلفن خونه گفت از اون بیمارستانیم که پسرتو ختنه کردی از خدمات و اینا پرسید منم جواب میدادم مثل منگلا😕😕😕یکی نبودبکه ختنه مگه خدمات پس از فروش داره خلاصه چندتا سوال پرسید جواب دادم آخرش گفت شوهرتم ختنه شده🤪🤪منم موندم چیبگم گفتم بله😕😕😕گفت راضی هستی😳😳دیگه فهمیدم سرکارم گفتم الان همسرم میاد چتد دقیقه بعد زنگ بزنین از خودشون سوال کنین🤦‍الان یادم افتاد چرا چندتا آبدار نثارش نکردم😕خلاصه هواستونو جمع کنین 

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

😂😂😂😂

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

😅😅😅😅خیر نبینن الهی

مهرسای مامان ،دختر قشنگم روز تولد دوسالگیت میخام به خودم قول بدم بهترین مامان دنیا باشم برات.ی مامان خوش اخلاق و مهربون که تو این دنیا فقط تو و بابایی برام باارزش هستین.دوستتون دارم❤🧿🎀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من یه بار رفتم امپول بزنم دستم به اقاهه گفتم اگه درد داشته باشه جیق میزنم .خیچ وق یادم نمیره اون روزو😣😣😣

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
😂😂😂اون ختنه شده تو باید راضی باشی

باز منم نکتشو گرفتم خواهر تو که هیچ نکتشو متوجه نشدی که🤣🤣

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
من یه بار رفتم امپول بزنم دستم به اقاهه گفتم اگه درد داشته باشه جیق میزنم .خیچ وق یادم نمیره اون روز ...

🤣🤣

حال یه سوال استارتر. پسرتون کی ختنه کردید؟همون بدو تولد یا بعدش؟

اولیو ۳۸ روزگی دومیو ۳۵روزکی

وای منم مادرم تو کما بود حال بد یه بار نصفه شبی زنگ زدن موبایلم برداشتم گفت از برنامه نود تماس میگیریم من اصلا اون برنامه رو نمیدیدم مثل خنگا گفتم خب بفرمائید و.... یه چیزایی گفت داشتم سکته میکردم مثل خنگا گوش دادم و قطع کردم

🤣🤣

؟

2706