2726
من فملی دارم کلی تو ضررم نگه دارم به نظرتون؟ 

بله نگه دار منم دارم ۱۹۵ درصد تو سودم. از قبل عید دارم

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من فملی دارم کلی تو ضررم نگه دارم به نظرتون؟ 

اره منم فملی دارم از یه منبع موثق شنیدم فملی پیشرفت خیلی خوبی داره و اگه کسی نگهدارت بعد از کرونا سودش فوق العاده میشه

2728
من 1ماهه خریدم همش داره ضرر میده 

صبور باش میری تو سود

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

دو سه هفته پیش تو همین سایت ده بار گفتم تازه وردا و کسایی که از بورس سر در نمیارن بیان بیرون اصلاح سنگین داره بورس .یکی گفت دقیقا داری چرت میگی بقیه هم تایید کردن😐

واسه سلامتی مامان و بابام دو تا حمد میخونی؟😔😔😔
نههههه نفروشی... منم تازه خریدم صبر کن درست میشه

کاش درست بشه 

هم این فولاد هم این شبندر

#زن ناموس نیست    در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا، سرها بریده بینی، بی‌جرم و بی‌جنایت.
من ۲۰ درصد تو ضررم فملی رو 🤒🤕

تو اصلاحه رو نوک قله خریدی

تکنیکال برا اینه که حدودی بدونی کی وارد بشی

,من شستا امروز خریدم منفی شده

کارمزده

دو سه هفته پیش تو همین سایت ده بار گفتم تازه وردا و کسایی که از بورس سر در نمیارن بیان بیرون اصلاح س ...

ببخشید من میخوام یه سهم در حد پنج تومن بخرم با دید شش ماهه بنظرتون چی خوبه

2706