2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا عزززیزم خب یه مسکن بخور دانشجویی؟یا واسه آزمون میخونی؟

دندون عقلمو جراحی کردم چند روزه درد دارم

تموم کردم آزمونم دادم مشغول به کارم منتها از درد دوروزه سر کار نمیرم

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم.
دندون عقلمو جراحی کردم چند روزه درد دارم تموم کردم آزمونم دادم مشغول به کارم منتها از درد دوروزه سر ...

من امسال آزمونی هستم یکم منا راهنمایی کنید انگیزه ندارم تنبل شدم ببخشید خانم وکیل درد داری اما هروقت خوب شدی امکانش هست یه مشاوره بهم بدین

من امسال آزمونی هستم یکم منا راهنمایی کنید انگیزه ندارم تنبل شدم ببخشید خانم وکیل درد داری اما هروقت ...

خواهش میکنم

من به بقیه دوستان هم که تو این سایت مشاوره دادم گفتم اول اینکه واسه خودتون تصویر سازی کنین و خودتونو تو دفترتون پشت میز در حال حل مشکل دیگران تصور کنین

ثانیا به آبرو و اعتبار و موقعیت اجتماعی و مالی که از این شغل و موفقیت تو آزمون نصیبتون میشه فکر کنین

ثالثا استرس و از خودتون دور کنین چون استرس باعث فراموشی مطالب یادگرفته شده میشه و امکان داره سر جلسه فراموشی موقت براتون پیش بیاد و تمام زحمات چند ماهتون بر باد بره

سرعت تست زنی و دقت چشمیتون رو در خوندن سوالا بالا ببرین

مطالب رو حفظ نکنین بفهمین اگه حفظ کنین جزئی ترین چیزها رو تغییر بدن شما قادر به پاسخ گویی نیستین

موفق باشین

2738
دندون عقلمو جراحی کردم چند روزه درد دارم تموم کردم آزمونم دادم مشغول به کارم منتها از درد دوروزه سر ...

عزیزم برااروم شدن دردش یه شباف بزار ششساعتی هم یه ژلوفن دکترجراح به من گفت عالی بود روحش شاد

ومارا به سخت جانی خوداین گونه امید نبود‌...
خواهش میکنم من به بقیه دوستان هم که تو این سایت مشاوره دادم گفتم اول اینکه واسه خودتون تصویر سازی ک ...

من سال پیش۲۵شد رتبه ام اینجا ظرفیت۱۰نفره ومن با جزا مشکل دارم منبع پیشنهادی شما چی هست

عزیزم برااروم شدن دردش یه شباف بزار ششساعتی هم یه ژلوفن دکترجراح به من گفت عالی بود روحش شاد

ممنونم قرصامو سر ساعت میخورم جای جراحی درد نمیکنه بقیه دندونام درد گرفته متاسفانه و اینکه فکم باز نمیشه بتونم قشنگ غذا بخورم😢😢😢😢

من حقوقیم

بفرمایید

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم❤🌱.....و إِنْ أَدْخَلْتَنِی النَّارَ أَعْلَمْتُ أَهْلَهَا أَنِّی أُحِبُّکَ🌱❤(اگر مرا وارد جهنم کردی به اهل آن خواهم گفت ک دوستت دارم)#خدا.....کاربر قدیمی هستم هردو کاربری های قبلی من...😑😑 ..اگه دوست داشتین میتونید تو کانال من به نشانی @Ferdos_H  در تل گرام عضو شوید
2706