2737
2734
عنوان

شوهر نفهم بی شعور من

3215 بازدید | 166 پست

اول  از همه بگم  تازه اسباب کشی کردیم منم از دیشب دارم خونه رو مرتب میکنم ساعت ۱۱ از خواب پاشدم  ناهار گزاشتم تا شوهرم از سر کار بیاد وقتی اومد یه دسته گل دستش بود گفت ابن روزا ناراحتت کردم 😥برا تو گرفتم 

بعد اومد نشست گفت نون یادم رفت ۵ دقیقه دیگه میرم میگیرم منم گفت فقط برو پاهاتو بشور بدجور بوش میاد  گفتم برم نون بگیرم بیام بشورم 

رفت نون‌گرفت دراز کشید گفتم میشه پاهاتو بشوری بدجوری ازیتم میکنه  گفتم الان میرم 

نزدیک ده بار گفتم اخرش فش دادم هر چی از دهنم دراومد بهش گفتم  اخرش گفت نمیشورم😭

به هیچ کدوم از حرفام ارزش نمیزاره بعد دعوا کردیم 

رفتم دیدم گلی که گرفته برام تکه تکه کرده انداخته تو اتاق 

ازش متنفرم هیچ وقت نشده به حرفم ارزش بزاره به خدا انقدر ناراحتم 

برام یه صلوارت میفرستی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم خیلی بده که به همسرت بیشعور و نفهم میگی

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی

چرا اینجوری شد آخرش؟ ☹️😢💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️

خودت میشستی  براش با لگن و آفتابه😃😃یکم سیاست داشته باش😂

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
2738

خب اون لحظه خسته بوده. 

خودت میرفتی یه تشت نیاوردی پاهاشو باعشق میشستی. 

یا حداقل میرفتی کنار مینشستی بوش نیاد. 

عروس خانوما با قوم شوهر مهربون باشین✋😂. خواهر شوهرا با عروس هاتون دوست باشین☺️ این دنیا دو روزه، گذشت کن تا خدا هم ازت بگذره. جاری های محترممممم انقد حسودی همو نکنید😆دیگه چیزی به ذهنم نرسید تا نصیحتی دوباره به درود🌹

وقتی یه بار گفتی انجام نداد دیگه بهش نگو 

اصلا خودتون رو سبک میکیند ده دفعه میگیر یه کار رو انجام یده ولی انجام نمیده

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!

گل؟!فحش؟!پا بوگندو؟!ارزش    

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2706