2733
2734
عنوان

ماجرای فال قهوه دوستم...

| مشاهده متن کامل بحث + 443 بازدید | 56 پست
منم به حافظ خیلی عقیده دارم...چون هم شیرازی هستم و هم ادبیات می‌خونم...بعد کرونا میرم مزارش و برای خ ...

اره حافظ واقعا عالیه ممنونم عزیزم 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تبلیغ_نکنیم😠#  

بابا تبلیغ نیس چرا اینقد بدبین هستین شماها ... من  نه شماره دادم نه هیچی ...فقط سوال پرسیدم ....چرا تهمت میزنی....

نخستین‌بار که عشق به سراغم آمد ادعای مالکیت جهان را کردم و همه‌چیز و همه‌کس را متعلق به خود دانستم. امروز که تهی از خودخواهی‌ها و تصاحب‌ها، نگاهی عاشقانه به زندگی دارم، از هرچه هست تنها مالک تنهایی خویشم و فروتنانه غیاب حضورم را اعلام می‌کنم.این است نظام عشق؛ هیچ‌ بودن...
2728
تبلیغ_نکنیم😠#       شمارشو نمیدی پس چرا تاپیک زدی   اگرم تبلیغ نیست پس چرا تا ...

برای اینکه برام عجیب بود و سوال پیش اومد....همین...

نخستین‌بار که عشق به سراغم آمد ادعای مالکیت جهان را کردم و همه‌چیز و همه‌کس را متعلق به خود دانستم. امروز که تهی از خودخواهی‌ها و تصاحب‌ها، نگاهی عاشقانه به زندگی دارم، از هرچه هست تنها مالک تنهایی خویشم و فروتنانه غیاب حضورم را اعلام می‌کنم.این است نظام عشق؛ هیچ‌ بودن...
بابا تبلیغ نیس چرا اینقد بدبین هستین شماها ... من  نه شماره دادم نه هیچی ...فقط سوال پرسیدم ... ...

کلی گفتم  اگه شمارشو نمیدی خب بگو چرا تاپیک زدی اگرم میدی که ...درهردوصورت..     

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
من چند ماهه دارم میگردم دنبال فال سریع میان تاپیکمو میبندن میشه بمنم شمارشو بدی

نه نمیشه برای اینکه اصلا نیومدم اینجا واسه طرف تبلیغ کنم و اصلا به این چیزا عقیده هم ندارم...

2738
کلی گفتم   اگه شمارشو نمیدی خب بگو چرا تاپیک زدی اگرم میدی که ...درهردوصورت..     ...

اولا شماره‌ش و ندارم...ثانیا تاپیک زدم چون برام عجیب بود ماجرا و میخواستم بدونم بچه‌ها میدونن چرا بعضیا میتونن اینجوری همه چی و بگن! 

نه نمیشه برای اینکه اصلا نیومدم اینجا واسه طرف تبلیغ کنم و اصلا به این چیزا عقیده هم ندارم...

حالا چی میشه اگه تو خصوصی بهم بگی تبلیغ چرا وقتی طرف پول نمیگیره من واقعا نیاز داشتم ک کفتم😑

ببین به این علمها در اسلام میگن علم حرام مثل پیشگویی پس حتما وجود داره که در مورد حرف زده شده

آها...این شد یه حرف حسابی یعنی میگی اسلام ازش به عنوان علم نام برده ... مرسی از اطلاعاتت ...جالب بود برام و نمیدونستم

حالا چی میشه اگه تو خصوصی بهم بگی تبلیغ چرا وقتی طرف پول نمیگیره من واقعا نیاز داشتم ک کفتم😑

خب کار درستی نیست حرفای بچه‌ها رو بخون ...همه میگن هزار تا دردسر میاد سراغ آدما وقتی میرن دنبال این مسائل...آینده هر کسی دست خودشه...من نیومدم اینجا شماره رد و بدل کنم...اگرم کسی ازین شماره‌ها بهت داد نگیر چون فقط زندگیت خراب میشه

آها...این شد یه حرف حسابی یعنی میگی اسلام ازش به عنوان علم نام برده ... مرسی از اطلاعاتت ...جالب بود ...

آره من اینجور شنیدم 

بطور مثال

از دید اسلام هر علمی که باعث زیان و خسران اخروی شود حرام است. قاعده کلی در مذمت یادگیری یک دانش، آثار گمراه کننده آن بر دین و فکر و روح و روان مردم است. به دشواری می توان حکم به مذمت ذاتی دانشی کرد، زیرا دانستن از ندانستن بهتر است، ولی گاهی دانستن یک چیز، عواقب حرامی دارد؛ یعنی اینکه در پی آن دانش رفتن، ملازم انجام یک فعل حرام است. مثلا در گذشته برخی عالمان دینی "ستاره شناسی و نجوم" را حرام کرده بودند، حال آنکه این حرمت، ذاتی این علم نیست بلکه در آن زمان منجمان از روی حرکت ستارگان، امور مردم را پیشگویی می کردند و ستارگان و اجرام آسمانی را در تدبیر عالم، مستقل و یا شریک خداوند می شمردند، پس چون این دانش، ملازم با شرک و ادعای غیب دانی بود، در گذشته حرام شد، اما آیا امروزه که دانشمندان ستاره شناسی این علم را در خدمت مصالح بشر گذاشته اند باز هم حرام است؟ مسلما چنین نیست.

کاش میشد همه حرف ها را زد. بعد مُرد....
2706