2733
2734
عنوان

دختر قشنگم+عکسش

544 بازدید | 24 پست

ببینین موهاشو ایا حالت دار میشه؟عاشق موهای حالتدارم 

زود پاک میکنم عکسشو 

برا لود شدن عکس صبور باشین 

مرسی

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان نمیشه نظر داد مو نداره ک 

کناره هاش مشخصه دیگه

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
2731

آخودااا😻🐾🍼

ارع بنظرم

🌟🌙Αλλάχ♪❤️"جِسمـ مَن                                                                              قَلبِـ مَن                                                                              روحِـ مَن                                                                                    "  یکـ به یکـ تورا صدا میزنند .."تو" و خود"تو"چه‍ هستی که‍ اینگونه‍ تمامـ مرا به‍ تلاطمـ در آوردی؟!....                                                       {حُـــــسیـن(ع)}                                     مَرا محکمـ در آغوش خود بگیر ،چرا که‍ مهربون تر از آغوش تو هیچـ کجای اینـ دنیا ندیدمـ•••♪عِــزرائیل                   ^الهمـ عجل الولیکـ الفرج^
2738
کناره هاش مشخصه دیگه

اره اسی میشه

هم دخترم هم پسرم همینطور بودن

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
اره دختر منم مثل دختر شماست‌پشت موهاش ک بلند شده موج دار شده  عمه هاش میگن موهاش به ما رفته بر ...

منم مامانم فقط موهاش موج داره پایینش وای یعنی اگه موجدار بشه ک من میمیرمممم   

منم دوست دارم موج دار بشه موهای خودم لخت لخته بدون هیچ حالتی

لختم قشنگیای خودشو داره همیشه اتو شدس

2706