2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
والا بنظرم یه دوماهی گرمی بخورین بعد ای یو ای کن

اینجوری هزینش کمترمیشه خواهر😂😂

هیچی تودنیا قشنگترازاین نیست که صب چشام به روی عشقم بازبشه💏وهیچ چیزی باارزش تراز ثمره های عشقمون نیست

2738
مروز خصوصی رفتی یادولتی،هزینه هات چقدر شد؟دارو پانکچر

مطب دکتر رفتم اونم برا پانکچر و اینا میبره مرکز خصوصی..هزینه هامو هنوز کامل حساب نکردم .داروها پانکچر شد ۱تومن ک برا هر شخصی متفاوتن

اللهم صل محمد وال محمد و عجل فرجهم...انشاالله همه حاجت روا بشن😘😍آمین...
سلام تورو خدا راهنمایی کنید من دو ساله اقدامم ولی جواب نمیده به فکر ای یو ای ام

رحمی ک طی مدت کوتاه ب باروری جواب نده سرده و تا زمانی ک مزاجش تعدیل نشه آی یو آی ک هیچ کاشت هم جواب نمیده

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
چجوری تغیر بدم خب

من خودم بخاطر همین سردی رحم سه تا سقط داشتم تا جایی ک دکتر طب مدرن بهم پیشنهاد آی یو آی داد ولی خدا خاست و بایه دکتر طب سنتی خوب آشنا شدم الانم طبیعی شش ماهه باردارم.. دکتر طب سنتی حاذق پیدا من هر کسی نه فقط حاذق 

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
2706