2726
عنوان

از مادرم خستم

170 بازدید | 6 پست

سلام دوستان من سه ساله عقدم و همسرم پول نداره ک منم ببره یه خونه دیگه

مادرمم همش سرکوفت میزنه بهم خسته شدم من تک فرزندم سیزده سالم بود پدرمو از دست دادم و مادرم افتاد دنبال رفیق،مادرم زن پاکیه مرد و جنس نر توو زندگیش نیس ولی تا الان ک یازده ساله پدرم فوت کرده همیشه با رفیق بوده و پولاشو خرج اونا کرده

بخدا خستم وقتی مادرایی رو میبینم ک چقد سنگ صبور مادرشونن و من چقد مادرم بهم سرکوفت میزنه دلم میشکنه،بخدا همین ازدواجمم از تنهایی و بچگی و خریت بود وگرنه اگه مادرم هوامو داشت الان درسم تموم شده بود 

نامزدم پسر جالبی نیس و مشکلای زیادی داره اونم پول نداره ولی زبونش ب من درازه😂خندم میگیره ک هیچکاذی برام نکرده ولی باز اعتماد ب سقفه🤣ای خدا از بدبختیام بخندم یا گریه کنم؟ جالبش میدونید چیه؟مادرم بهم میگه انقد منو باباتو از بچگیت و منو بعد از بابات اذیت کردی ک اینجوری بدبخت شدی😞این حرفه؟دلم میشکنه مگه من کیو دارم توو این دنیا؟ خدا خودش کمکم کنه

بخدا تصمیم ب جدا شدن دارم هم از مادرم هم از نامزدم دیگه خستم دیگه نمیکشم 

ولی من ن پول دارم ن دانشگاه رفتم و ن خانواده ای ک پشتم باشه 

شما بگید من چیکار کنم؟چجوری مستقل شم؟چجوری پول دربیارم؟چون مادرم همش میگه من وظیفم نیس ک خرجتو بدم عیب نداره منم خدایی دارم ولی این حقم نیس ک ن نامزدم هوامو داشته باشه ن مادرم

اگه مادرتون هواتونو داره دور سرش بگردین

عزیزمممم

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728