2733
2734

وای خیلی سختمه شستن موهام .. یعنی کل حموم فقط با موهام درگیرم ..تازه اخرشم حس میکنم تمیز نمیشه انقدم چنگ میزنم ک😒

دیروز شوهرم برام موهامو شست انقد تمیز شست ..بعدش نیاز ب سشورار اینا نداشت راحتم شونه کردم  😌😌

گفتم بیام یکم پز زیر پوستی بدم😌😂😂

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موهات تا کجاته مگه 

تا بالای با سن میشه

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
2728
2738

قیچی هست 😐😂تا ردیفش کنم واست

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2706