2737
2734

😕از چی میترسی

.گفتم هی نپرسین امضام بخونی .من خاهر گوگوشم😁😁اون رفت من اومدم ینی اون رفت با یه کاربری دیگه بیاد 😂الان آوارس واس یه خط🙄خاهرای کوچیک لطفن انقد رو مخ خاهر بزرگا راه نرین .حرفشون گوش کنین وگرنه میزنه شل پلتون میکنه😄😄😈الانم اونو زدم کنار خودم آمدم😁آخه خط مال شوهر منه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو این بی ابی چطور میخای فرش بشوری بده بیرون بشورن 

از هرچیزی که خوشم نیاد و مطابق سلیقه و افکارم نباشه گزارش میزنم!حتی امضات،اسم کاربریت،اعتقاداتت،و اینکه حلیم رو نمک بخوری!                                        بله من یه نی نی سایتی اصیلم که دنیا باید بر وفق نظریات گرانبهام باشه😕                                
2728

از چی می‌ترسی..؟ 

یه سوال فرشاتون چن وقت به بار میشورین؟ من یک ساله اومدم خونه خودم به نظرتون بشورمشون؟ 

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
از چی می‌ترسی..؟  یه سوال فرشاتون چن وقت به بار میشورین؟ من یک ساله اومدم خونه خودم به نظرتون ...

من فرش آشپزخونه سالی یه بار اون پادری ها هم سالی دو بار 

فرش پذیرایی دستبافه میترسم بشورم باید بیرون بشوره 

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
2738
از چی می‌ترسی..؟  یه سوال فرشاتون چن وقت به بار میشورین؟ من یک ساله اومدم خونه خودم به نظرتون ...

وا من سالی دوبار میشورم 😭اما دوتا بچه کوچیک دارم

وزن فعلی ۶۲   وزن هدف ۵۹ 😍 انشالله به راحتی میرسم بهش 😉🥰
من فرش آشپزخونه سالی یه بار اون پادری ها هم سالی دو بار  فرش پذیرایی دستبافه میترسم بشورم باید ...

من فرش آشپز خونه دوسه ماه یه بار میشورم.. پا دری ها هم شیش ماه یه بار

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
من تابستونا خونه تکونی میکنم خب عید سخته دانشگاه دارم

برا فرش شستن تابستون بهتره بشور 

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
2706