2726
عنوان

فردا میخام برم دادخواست بدم، بنظرتون چطوری بهش بگم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1728 بازدید | 148 پست

ببین به نظرم نگو .چون یا تهدید میکنن و کتک میزنن یا یه مدت مهربون میشن و ادم و خام میکنن .چاری من داد خواست داد رفت خونه پدرش ۳ هفته قشنگ موند .اولش برادر شوهرم تهدید کرد بعد دید نه این دفعه شوخی نیست کوتاه اومد و یعد یه ماه رفت عذر خواهی بعد هم کلانتری امضا داد که خانمش و اذیت نکنه .الان ۵ ساله که جاریم داره لذت میبره .اما اگر اینکار را کردی باید قوی باشی و کوتاه نیایی تا به خواسته ات برسی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خوندم تاپیکتو

اینحوری دخترت هم تو محیط پرتنش زندگی میکنه و بیشتر عصبی میشه

اگر موقعیت طلاق داری پس طلاق بگیر و راحت زندگی کن

چجوری گفتن هم ندارهه. به نظرم وقتی تصمیت قطعیه امشب برو خونه ماورت و فردا صبح برو دادخواست بده

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
عزیزم شرایط سختی داری اما با وجود یک بچه، شرایط بدتر هم میشه. ضمن اینکه مراقب سلامتیت باش که اگر بگی ...

پس چیکار کنم

چطوری برم دادخواست بدم

باید برم خونه بابام

اونجوری بفهمه میاد تو محل ابرو ریزی میکنه

وقتش کع بگذره دیگع نمیچسبه، نع دل بع هم... نع چیزی بع دل... 
2728
امشب برم خونه بابام یا بمونم؟؟؟  چیکاررکنم

بری بیرونم عدم تمکین میگیره

خودتو بزن به مریضی بگو مامانت بیاد پیشت

چند روز طول میکشه درخواست دستش برسه؟؟؟

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍
عزيزم فقط تو اينطوري نيستي شوهر منم همينه حتي با تلفن با مامانم صحبت ميكنم ديوونه ميشه وقتي مياد هم ...

شوهر من هزار جور مشکل داره

بخدا خسته شدم دیگ😔

شوهر من هزار جور مشکل داره بخدا خسته شدم دیگ😔

برو خونه بابات امشب

ولی برنگرد دیگه

دخترت با کی زندگی کنه؟

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
تاپیک قبلیمو بخون مشاوره هم رفتم نطرشون جداییه

زندگی اینجگریه ساختن ندارهذادم بی غیرت ک اینجوری حرف میزنه لیاقت زندگی نداره برو خونه بابات داداخواست بده

اگر وسط بحث کردن دیدین دیگه ریپلای نکردم و پیامتون بی جواب موند بدونید که واقعا ارزش پاسخگویی و بحث ندارین🌹تنها زمان غروب خورشید اشعه بنفش به سطح صفر میرسد⛅یعنی میتوانی به نورش خیره شوی بدون آنکه چشمانت تار شود... تازه فایده هم دارد! 💜تو💜 غروب خورشید بودی که فایده کرد برای چشمایم...که خیره میشدم و برای لحظاتی از دیدنت لذت میبردمحال که آن غروب مه گرفته تمام شد و شب فرارسید در میان ستارگان می‌جویم صبرمیکنم تا طلوعی دیگربرای تو شاید ان هنگام آنجا نباشم شاید درمیان شب وستارگانش تمام شده باشم اما باز طلوع کن⛅💜این طلوع تو میتواند هرگز پایان نیابد و کسی جز من بخت دیدن ان نور کم رنگ لاجوردی را نداشته باشدچه زیبا تمام میشود دنیایی که غروبی از روی سعادت دیده باشد... "________❤️ همه ی من تا ابد این قلب از آن تو خواهد بود❤️
از وکیل باید بپرسی از خونه بری بیرون عدم تمکین میگیره همه چی به ضررت میشه  نمیدونم چرا فکر کرد ...

وکیل از کجا پیدا کنم الان😑

تلفنی میشه مشورت کنم؟ 

با من

تا ۷ سال حضامتش با توعه بعد با پدر تا ۹ سال

از ۹ به بعد هم خودش تصمیم میگیره

ببین به نظرم نگو .چون یا تهدید میکنن و کتک میزنن یا یه مدت مهربون میشن و ادم و خام میکنن .چاری من دا ...

پس امشب میرم

فردا هم میرم دادخواست میدم

وکیل از کجا پیدا کنم الان😑 تلفنی میشه مشورت کنم؟ 

من لیسانس حقوقم

عدم تمکین به ضررت تموم نمیشه اصصصصلا

فقط نفقه نداری دیگه

عدم تمکین ربطی به طلاق و مهریه نداره

میوفته گردن مامانت الان بری دادخواست بدی،بزار هرموقع خیلی مقصر بودش فرداش برو 

اره اینم فکر خوبیه

میگه مامانت گذاشته تو دهنت

2706