2733
2734

خوابایی که بعد بیدار شدن تو ذهنم میمونه تعبیر میشن بعد چند ماه یا حداکثر دو سه سال...

نمونه اش خواب بدی که پارسال دیدم ولی تعبیرشو نخوندم و گفتم الکیه اما دو ماه پیش تعبیر شد رفتم نگاه کردم دیدم تعبیرش همونه که برام اتفاق افتاد...

یه خواب دیگه چند وقت پیش دیدم  کسی بلده بپرسم؟

کاش دلها در چهره ها بود.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

فقط ائمه بلدن ک‌ نیستن

تو سایتها بزن تعبیر خواب حضرت یوسف یا امام صادق 

همیشه توکلت به خدا باشه و امید وار باش؛    نا امیدی از جانب شیطان است.همیشه سعی کن خوبی های اطرافیانتو پیدا کنی و تو ذهنت مرور کنی؛ روزی دوتا خوبی پیدا کن👌امکان نداره پشیمون بشی از اینکار.به مشکلات بخند و بهشون ثابت کن تو اشرف مخلوقاتی و قوی تر از اینی هستی که بخواد زمینت بزنه؛ پاشو و مقاومت کن و نابودش کن😊.وقتی میم مشکلات رو برداریم‌ زندگی شیرین می شود         خـدا گر ز حــکـمـت ببندد دری ؛ ز  رحـمـت گشاید در دیگری. برای سلامتی و ظهور منجی عالم بشریت ؛امام زمان (عج) صلوات بفرستید.
2738

پارسال خواب دیدم تو یه خونه ی بزرگ و قشنگ بودم اتاق های زیادی داشت و توش مهمونی بود، شلوغ بود .عمه های خودم خاله ها و آدم های غریبه بودن و لباس های مجلسی پوشیده بودن 

من تو این خواب یه لباس چرمی قرمز و نو پوشیده بودم از چند تا پله که تو این خونه بود بالا رفتم و وارد یه اتاق شدم همه تو این اتاق جلوم بلند شدن و باهام سلام و احوال پرسی و روبوسی کردن یکی از فامیل های دور هم که سادات هست  و خیلی مومن و مهربونه ،گرم باهام برخورد کرد و بغلم کرد

فامیل های خودم که مادربزرگم و عمه هام بودن خییلی بد نگام میکردن و انگار به چیزی حسادت میکردن و از چیزی ناراحت بودن...

از پارسال خوابه یادم نرفته

کاش دلها در چهره ها بود.....
پارسال خواب دیدم تو یه خونه ی بزرگ و قشنگ بودم اتاق های زیادی داشت و توش مهمونی بود، شلوغ بود .عمه ه ...

خوابت خوبه ک.

از پله بالا رفتی ینی موفقیت در پیش داری.سادات بودن ک دیگه بهتر .حضرت و فاطمه بهت نظر میکنه.لباس نو هم ک خبرای خوبه.اما صدقه هم بده چون حسود و آدم دو رو دور برته

اینم بگم سادات خبر خواستگارم هست حالا چه خودت چه یکی از نزدیکات.اگ مجردی خب هرجا اسمتو بردن اینجوری ب خوابت اومده

2706