2726

من اوایل تیر رفتم میکرو ابرو خیلی خوب شد اما چندروز بعد شروع کرد به ریختن هاشورا که ارایشگره گفت طبیعیه تا یکماه که برا ترمیم بیای ..تا روز ترمیم همش ریخت فقط خط هاش موند..الان یه هفته س رفتم ترمیم گفت خوب میمونه دیگه ولی تمام هاشورا خشک شد و دوباره داره میریزه ...زنگ زدم بهش میگه تا دوهفته دیگه رنگا برمیگرده برنگشت بیا اینبار رایگان برات سر ماه دوباره ترمیم میکنم....حالا سوالی که دارم اینه کسایی که انجام دادن چطوری بوده بعد اینکه پماد و کرمی چیزی بعدش نمیگفت برنید این ارایشگرا به من میگفت چرب کنی خراب میشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اولین جایی که رفتم پر رنگ بود و موند هنوز اثرش هست دومین جایی که رفتم شش ماه پیش کل رنگ ریخت مثل اولش شد فک کنم رنگش اصل نبود الان هم تو فکرم یه جای خوب برم

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   
2728

من انجام دادم.اسفند ماه....ولی همون سری اول فقط یه کوچولو بعضی جاهاش کم رنگ شد...به خاطر کرونا تا ۳ ماه بعدش نشد برم ترمیمم...ولی بازم فقط بعضی جاهاش کمرنگ شده بود...بعد ترمیمم رفتم که یه مقدار فقط بعد از یه مدت بعصی جاهای ابرو کمرنگ شده.ولی در کل خوبه راضی هستم...و بعد از میکرو تا ۳ روز حمام نرفتم و یه کوچولو آخر شبها با پماد زیرویت که خود آرایشگر گفت چربش کردم

مرا هزار امید؛هست و هر هزار تویی💙💙💙💙
من انجام دادم.اسفند ماه....ولی همون سری اول فقط یه کوچولو بعضی جاهاش کم رنگ شد...به خاطر کرونا تا ۳ ...

منم اصلا حموم نرفتم تا سه روز ولی میگفت اگر سوخت یه سر سوزن آ چشمی بزن...اعصابم ریخته بهم ..مثلا رفتم میکرو هی نرم ارایشگاه چون ابروهام خالی و درهم برهم بود حالا هی برم ترمیم😢انقد تبلیغ کاراشو دیده بودم بعد همیشه پیشش کار رنگ و کوتاهی انجام میدادم راضی بودم اینبار میکرو رفت رو اعصابم

منم اصلا حموم نرفتم تا سه روز ولی میگفت اگر سوخت یه سر سوزن آ چشمی بزن...اعصابم ریخته بهم ..مثلا رفت ...

والا جاری منم انجام داد یه آرایشگاه دیگه و سر یکماهه کلا کلا پاک شد...البته میگفت چون بچه شیر میدم رفته ولی آرایشگر من گفت رنگش خوب نبوده...حالا آرایشگاهت رو عوض کن

مرا هزار امید؛هست و هر هزار تویی💙💙💙💙
والا جاری منم انجام داد یه آرایشگاه دیگه و سر یکماهه کلا کلا پاک شد...البته میگفت چون بچه شیر میدم ر ...

همچین اولش تعریف کرد که بیا بزن کمه کم تا یه سال راحتی و انصافا کارش و حالت دهیش به ابروش عالی بود هرکی روزای اول منو میدید ادرس میخواست هم‌من هم خواهرم الان جفتمون اینطوری شدیم