2737
2734
عنوان

چی حال دلتون روخوب میکنه باهاش شارژ میشین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1404 بازدید | 139 پست
ای توروحت منحرف😂😂😂😂

بلللله  اررررره  

یه بیکارم که دوست داره توی قلب تو شاغل شـہ👊😂یه جوری خواستنی هستی که حتی ویروسم باشی آدم دوست داره ناقل شـہ👊😂واسـہ اون قلب دریاییت آدم مجبوره ساحل شـہ👊😂چشات جوری پر از عشقـہآدم دوست داره شاعر شـہ👊😂یه جوری خوبی لامصب😷😷 آدم دوست داره عاشق شـہ😐👊😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عه منم اهوازيم😂 نميدونم  من زياد اخبار و دنبال نميكنم دنبالم كنم زياد واسم مهم نيست حرص و ...

اره تا دلت بخواد مریضم معدم داغونه افسردم

یه اهوازیه قوی 💪💪 و یک گرافیست خوش ذوق 😍

اینکه شوهرم با‌خونوادم رفت و آمد کنه و بچم سالم بدنیا بیاد و شوهرم منوبچمو از ته دلش دوست داشته باشه😔

وزن اولیه 76.500 😫 وزن الان68.600 🤩 وزن هدف دیگه نهایتا میخام 60 باشم وبمونم یه صلواتم برا مشکلاتم بگید مرسی از همگی⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦الان ۶۶کیلو هستم ولی عضلانی و چربی ندارم زیاد و همه میگن دیگه لاغر نکن😂 انشاا... همینطور ثابت بمونم🤦😎
2738

وقتی سبزی پاک میکنم بوی سبزی تازه بهم میخوره

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
2706