2703
2553
عنوان

باردارا بیاید مهمه🙏🙏

333 بازدید | 21 پست

باردارم هفته ٣٠ سیاتیکم وحشتناک درد داره کسی اینجوری بوده؟؟

چیکار کردین اروم شد حتی نمیتونم راه برم

خدایا دخترمو سالم برسون بغلم الهی امین💐💐 ممنونم به خاطر هدیه بررگی که بهمون دادی خدا جونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من کمر درد دارم اما سیاتیک نیست .ان شاالله زودتر خوب میشی  .میتونم یه سوال بپرسم .راستش من از دیروز بواسیر شدید و بزرگ در اوردم جوری که تیر میکشه میسوزه نمیتونم راه برم نمیتونم بشینم یا بلند شم .خواهشا راهنماییم کنید .پماد و بتادین هم تو نت  نوشته برای زن باردار خوب نیست 

2456
عزیزم من کمر درد دارم اما سیاتیک نیست .ان شاالله زودتر خوب میشی  .میتونم یه سوال بپرسم .راستش م ...

ببخشید دیر جواب دادم برا بواسیر 

من اینجوری شدم صبحا ناشتا الو میخوردم 

پماد آد هم استفاده کردم برا من که زخمم هستش خون میومد خیلی اذیت شدم این پمادخوب بودش

خدایا دخترمو سالم برسون بغلم الهی امین💐💐 ممنونم به خاطر هدیه بررگی که بهمون دادی خدا جونم
هیچ کاری نمیشه کرد به جز تحمل... بعضی وقتا از دردش راهم نمیتونم برم... به دکترمم گفتم ولی گفت طبیعیه ...

ببخشید دیر جواب دادم عزیزم

ارخ منم به دکترم گفتم کپسول امگا ٣ داد

گفتش باید تحمل کنی اما خیلی درد داره

2714
من هفته ۳۴ م امشب تا ساعت ۳ونیم گریه کردم کمرم تا بالای کتفم به شدت درد میکنه از ۴ ماهگی اینجوریم ...

ایشالا این نو هفتتم به سلامت رد شه

مال منم ده هفته دیگم به خوشی و سلامتی رد شه فقط الان مشکلم سیاتیکه دردش وحشتناکه

منم اینجوریم از اول بارداریم شروع شده دردش سر بارداری قبلیم هفته های آخر نمیتونستم راه برم روغن زنجب ...

من روغن زیتون زدم اثر نداشت زنجبیل گرمه ضرر نداره؟؟

2706