2737
2739
عنوان

ماشینمون وبفروشیم یانه؟

477 بازدید | 46 پست

مدل ۹۷ ساینا

متاسفانه ۱۴خردادچپ کردیم واتاقک داغون شده 

حالا تعویض اتاقک بایدبکنیم بنظرتون عوض کنیم یابفروشیم یه ماشین جدیدبگیریم

البته ازمون ۴۶میلیون برمیدارن ماهم کلا۳۰تومن اضافه داریم

🍃🌺اللّهُمَّ صَلِّ علی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد وَعَجَّل فَرَجَهُم🌺🍃                                        ماملت امام حسینیم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
چرابفروشی تواین گرونی

میترسم عوض کنیم درب وداغون باشه ماشین

🍃🌺اللّهُمَّ صَلِّ علی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد وَعَجَّل فَرَجَهُم🌺🍃                                        ماملت امام حسینیم
با ۳۰ تومن نمیشه پراید خرید

جمع کلش باپول فروش ماشین میشه ۸۰ الی ۹۰ میلیون

خودتون سلامتید?

اره عزیزم

پسرم ترسوشده

همسرمم مهره های گردنش ترک برداشتن

ما فروختیم چند روز پیش😕🥺

درخواست =گزارش🙃 .من همانم که تویی از همه عالم جانش.❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤🤩😘                                                 از صبح تاشب هرکاری میکنی استوری میزاری...😐بعد مینویسی سرتون نکنید توزندگی من ماسرمون نمیکنیم تو زندگیت تو زندگیتو میکنی تو چش ما والااااااا😁سوس ماز                           
2706