2733
2734
عنوان

یه دنیا غم تو دلمه 😢😭

340 بازدید | 18 پست

سلام خانوما من دوساله ازدواج کردم .اوایل زندگیم سختی زیاد کشیدم دوبار تا پای طلاق رفتم اما الان خداروشکر زندگیم خوبه و شوهرم عالی شده ..به خاطر حرف دکترا که گفتن باردار نمیشم با اینکه فعلا قصد بچه دارشدن نداشتیم اقدام کردم چون دکترا گفتن بدون دارو بارداریت غیرممکنه..اما من بدون دارو باردا شدم الان ۱۳ هفتم و واقعا بچه نمیخایم 😟شوهرم زخم معده شدید و معده درد شدید داره همش میگه میخام بمیرم خودمم استراحت مطلق شدم ونمیتونم برم سرکار خیلی دلم گرفته ..مشکل مالیم داریم ..من چیکار کنم 

فدای دلت

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت عزیزم من چیکار کنم😭😭

حالا كاريه كه شده ولي مشكلات مالي كه تمومي ندارن دارن مگه اينكه از اسمون يه گنج بباره واستون البته واسه همه همين طوره  ✌️😂شما بدنيا بيار روزيش با خدا بهتون انرژي ميده وان شاالله پاهاي كوچيكش بركت مياره براتون 

2728
حالا كاريه كه شده ولي مشكلات مالي كه تمومي ندارن دارن مگه اينكه از اسمون يه گنج بباره واستون ✌️😂شما ...

خب مشکل شوهرمم هست اخه یکی دوتا نیس 😢اصلا خیلی دلم گرفته همش معده درد داره و نا امیده

براتون صلوات فرستادم

شماهم دعا کنید شخصی که منتظرشم زودتر همین امروز بهم زنگ بزنه و همه چی درست شه

الهی آمین

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.
2738
خب مشکل شوهرمم هست اخه یکی دوتا نیس 😢اصلا خیلی دلم گرفته همش معده درد داره و نا امیده

شايد همين بچه بياد همه چيز زندگيتون تغيير كنه شوهر من كه بيخيال بود بچه دار شد كم كم همه اخلاقاش عوض شد 

معجزه شده ک😍😍 قدرشو بدونید خداخودش همه چیو جفت و جور میکنه

انشاالله خدا از دهنت بشنوه خیلی حالم گرفتس از طرفیم شوهرم میگه وقت بچه دار شدن نبود .حتی یه بار واسه امتحانش پرسیدم سقطش کنم گفت اره😭😭

شايد همين بچه بياد همه چيز زندگيتون تغيير كنه شوهر من كه بيخيال بود بچه دار شد كم كم همه اخلاقاش عوض ...

انشاالله بچه منم با برکت باشه برام دعا کن فقط فعلا ارزومه دردای شوهرم کم بشه

انشاالله خدا از دهنت بشنوه خیلی حالم گرفتس از طرفیم شوهرم میگه وقت بچه دار شدن نبود .حتی یه بار واسه ...

وای ن اینکارو نکن

فکرشم ننداز ب سرش

همه چی درست میشه

چقدر ناامیدین

خدابزرگه😍💚

یه مازندرانی باتعصب😎🙌                               امضا ندارم انگشت میزنم😐☝🔵
وای ن اینکارو نکن فکرشم ننداز ب سرش همه چی درست میشه چقدر ناامیدین خدابزرگه😍💚

مرسی عزیزم بابت حرفات مامانمم میگع زندگیتون عوض میشه اما حتی از نظر مالی نگران نیستم فقط بخاطر مشکل شوهرم نگرانم

عزیز دلم خدارو هزار بار شکر کن یکی مثل من آرزوی بچه داره حالا خدا بهت داده ناشکری نکن

انشاالله توام به آرزوت برسی برات دعا میکنم یه یچه سالم وصالح بهت بده .امیدوارم خدا خودش همه چیو برامنم درست کنه

2706