2733
2739
عنوان

سوزش و التهاب صورت

4415 بازدید | 5 پست

سلام دوستان  

من حدود ده روز ایناس که یهو پوست چانه و بالای لبم خودبه خود قرمز میشه و میسوزه تا فرداش التهابش کم‌میشه دو بعدش پوستش خشک میشه و پوسته پوسته میشه 🤦🏻‍♀️ 

کار خاصی هم نکردم که بگم بخاطر اونه. کلا پوستم حساسه ولی تا حالا اینجوری نشده بودم. 

کسی تجربه ای داره؟ چی کار کنم به نظرتون؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه نمیدونم چیکار کنم خیلی اذیت میکنه 🤦🏻‍♀️ 

من عوارض داروهای ک خوردم پوستم وحشتناک نازک شده قشنگ ی لایه از پوستم برداشته شده گود شده فاجعهههههه 

رفتم دکتر میگه جای جوشاته دیگه ؟!  گفتم من اصلا پوستم خشکه جوش نمیزنم .... مال شما چطوریه ؟! 

با خدا باش و پادشاهی کن... خدایا این بارم چشام به دستای مهربونته ...از تنهایی میترسم خودت بغلم کن ...
2728
من عوارض داروهای ک خوردم پوستم وحشتناک نازک شده قشنگ ی لایه از پوستم برداشته شده گود شده فاجعهههههه& ...

من یه مدت یه کرم چینی که میگفتن مثلا چینی باکیفیته استفاده میکردم از اون موقع پوست مختلطم خشک تر شد و حساس و نازک شد. الانم آرایشگرم گفت بعد بند افترشیو بزن و ماسک هم که میزنیم بخاطر کرونا، احتمال میدم یکی از از اینا حساسیت داده. 

التهاب فقط دور لبامه که یه روز ملتهب میشه فرداش خشک و پوسته پوسته میشه. خیلی اذیت میکنه 🤦🏻‍♀️ 

من یه مدت یه کرم چینی که میگفتن مثلا چینی باکیفیته استفاده میکردم از اون موقع پوست مختلطم خشک تر شد ...

آهان ... 

اگه پوستت نازکه سعی کن آنتی بیوتیک نخوری پروفنم خیلی بدههه پوستم نازک می‌کنه... من ی ترمیم کننده خریدم خوبه یکم بهتر شدم ... 

با خدا باش و پادشاهی کن... خدایا این بارم چشام به دستای مهربونته ...از تنهایی میترسم خودت بغلم کن ...