2737
2734
عنوان

دوره عقدِ بد

593 بازدید | 53 پست

دوستای عزیزم سلام.

بچه ها من یک ساله عقد کردم و هنوز عروسی نگرفتیم و خونه خودمم نرفتم، با این شرایط کرونا نمیشه عروسیم گرفت. همسرم پسرخالم هست و تو شهر ما زندگی میکنه بخاطر کارش و خانواده خودش یه شهر دیگه هستن. البته ما همه فامیلامون تو شهر ما فامیلامونم و همسرم رفت و آمد زیادی به خونه فامیلامونم داره. مشکل من اینه که همسرم اگر بخواد بره مسافرت یا بخواد بره شهرشون دیدن خانوادش از من انتظار داره ک همراهش برم. ولی برادر خودش ک تو شهر ما زندگی میکنه،  همسر منو ناهار شام دعوت میکنن و منو دعوت نمیکنن. درصورتی ک من همراه همسرم میرم خونه برادرش و سر میزنیم اما اونا منو دعوت نمیکنن و همسرمم طرف برادر و زن برادرشو میگیره. وقتیم من اعتراض میکنم بهش، میگه خب ما عقدیم هنوز.  این اذیتم میکنه ک وقتی بخواد بره شهرشون از من انتظار داره برم و وقتیم به ضررش باشه میگه ما عقدیم هنوز و طرف خانوادشو میگیره. تروخدا کمکم کنید. خیلی ناراحتم

هرموقع گف بیا بریم خونه فامیلا بگو ما عقدیم هنوز

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولا خیلی بی سیاستی 

دوما عقد بدترین دوران زندگیه حتی شده قید عروسی رو بزن

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
2728

بنظرم حساسیت نشون نده

و خوبه که شهر دیگه میره شما رو میبره

خب برادرش دوس نداره شما رو دعوت کنه!

منم بودم ناراحت میشدم اما واکنش نشون نمیدادم که همسرم جبهه بگیره

اگر بخوای خونوادشو بد جلوه بدی مردا زرنگن.میفهمن.خودتو خوب کن خیلی تو چشش جا کن خودتو تا همسرت بدون تو نره

2738

عقد باشید دیگ زنشی واسه احترام توروم باید دعوت کنن

بشون رو نده 

توام هیچجا نرو ن خونه مامانش اینا ن برادرش

از الان محکم کاری کن

بعد ازدواج خونت جداس؟

قطع امید کردی؟ .. دم صب طلوع افتاب و نمیخای ببینی ..؟ سرخ و زرد آفتاب موقه غروبو نمیخای ببینی ..؟ ماه و دیدی ؟ نمیخای ستاره هارو ببینی!! شب مهتاب .. اون قرص کامل ماه رو نمیخای ببینی؟؟ .. چشاتو میخای ببندی ؟ از مزه ی یه گیلاس میخای بگزری!!؟نگذر .. من رفیقتم میگم نگذر!!  
گفتم، اما خودشو طلبکار میگیره و همیشه قیاقه حق بجانب میگیره از خودش. اصلا اشتباه خودشو قبول نداره&nb ...

خیلی سخته

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪
اولا خیلی بی سیاستی  دوما عقد بدترین دوران زندگیه حتی شده قید عروسی رو بزن

من واقعا آدم ساده و صادقیم.  سیاستم هیچی بلد نیستم. برا عروسیمون ک دیگه قیدشو زدم. احتمالا آخرای سال برم خونه خودم

2706