2726

دی اکتیو کن

توی نت مراحلش رو زدع

اگر وسط بحث کردن دیدین دیگه ریپلای نکردم و پیامتون بی جواب موند بدونید که واقعا ارزش پاسخگویی و بحث ندارین🌹تنها زمان غروب خورشید اشعه بنفش به سطح صفر میرسد⛅یعنی میتوانی به نورش خیره شوی بدون آنکه چشمانت تار شود... تازه فایده هم دارد! 💜تو💜 غروب خورشید بودی که فایده کرد برای چشمایم...که خیره میشدم و برای لحظاتی از دیدنت لذت میبردمحال که آن غروب مه گرفته تمام شد و شب فرارسید در میان ستارگان می‌جویم صبرمیکنم تا طلوعی دیگربرای تو شاید ان هنگام آنجا نباشم شاید درمیان شب وستارگانش تمام شده باشم اما باز طلوع کن⛅💜این طلوع تو میتواند هرگز پایان نیابد و کسی جز من بخت دیدن ان نور کم رنگ لاجوردی را نداشته باشدچه زیبا تمام میشود دنیایی که غروبی از روی سعادت دیده باشد... "________❤️ همه ی من تا ابد این قلب از آن تو خواهد بود❤️

باید ار سایتش بری اونجا دی اکتیو کنی

از هرچیزی که خوشم نیاد و مطابق سلیقه و افکارم نباشه گزارش میزنم!حتی امضات،اسم کاربریت،اعتقاداتت،و اینکه حلیم رو نمک بخوری!                                        بله من یه نی نی سایتی اصیلم که دنیا باید بر وفق نظریات گرانبهام باشه😕                                

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چطور میتونم باز برگردم؟

دوباره فقط یوزر و رمزت رو وارد کن 

ولی هر ۱۵ روز یه بار میتونی دی اکتیو کنی نمیشه هر روز 

از هرچیزی که خوشم نیاد و مطابق سلیقه و افکارم نباشه گزارش میزنم!حتی امضات،اسم کاربریت،اعتقاداتت،و اینکه حلیم رو نمک بخوری!                                        بله من یه نی نی سایتی اصیلم که دنیا باید بر وفق نظریات گرانبهام باشه😕                                

مرورگر گوشی رو بذارین رو حالت دسکتاپ

وارد ساین اینستاگرام بشین بعد وارد اکانت خودتون بشین

تو قسمتی ک عکس و پست های خودتون هست نوشته edite اونو بزنین بیاین پایین پایین ی چیز ابی نوشته temporary فلان

اونو بزنین بعد ی دلیل برای دی اکتیو باید انتخاب کنین و پسوردو دوبارع بزنین و تمام

دخترم تاج سرم😍✨
مرورگر گوشی رو بذارین رو حالت دسکتاپ وارد ساین اینستاگرام بشین بعد وارد اکانت خودتون بشین تو قسمتی ...

اینطور که نوشته بود توی اینترنت مثل اینکه یکسری مشکلات ممکنه بعد بوجود بیاد

اینطور که نوشته بود توی اینترنت مثل اینکه یکسری مشکلات ممکنه بعد بوجود بیاد

برای من ک چیزی نمیشه، موقع امتحانها همیشه دی اکتیو میکنم بعدش دوباره ری اکتیو میکنم چیزی نمیشه

دخترم تاج سرم😍✨
یخ مدت سرم خیلی توی گوشیه.میخام ترک عادت کنم.

خوبه روش خوبیه، بعدشم اپلیکیشن اینستاگرامو بذار تو پوشه ای چیزی که زیاد چشمت نمیبینه هعی زود بخوای برگردی

دخترم تاج سرم😍✨
خوبه روش خوبیه، بعدشم اپلیکیشن اینستاگرامو بذار تو پوشه ای چیزی که زیاد چشمت نمیبینه هعی زود بخوای ب ...

یه سوال دیگه هم در مورد اینستا بپرسم.همش پیام میاد که دوستم ویدیو زنده شروع کرد اما وقتی میرم اینستا چیزی نمیبینم.

2706