2737
2734

تو بارداری قندم لب مرز بود الان میخام چکش کنم

خدا حفظ کنه نیکی عزیزم و  چشم بد ازت دور باشه الهی...   پسرم یروزی به دنیات می یارم 

۲ساعت بعد آخرین لقمه اندازه بگیر 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

صبح زود ناشتا چک کن 

باید زیر ۱۱۰ باشه 

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مامان من دیابت داره اینجوری آزمایش خون میده،یه بار ناشتا،بعد که صبحانه خوردی دو ساعت بعد دوباره بگیر،حدودا ساعت یک ناهاربخور،بعد ساعت چهار یه بار دیگه بگیر،تست هم همینجوری تقریبا،سعی کن مصرف شیرینی جات رو کم کنی نه که موقع تست گرفتن کم بخوری روزهای بعد رعایت نکنی  

2738
مامان من دیابت داره اینجوری آزمایش خون میده،یه بار ناشتا،بعد که صبحانه خوردی دو ساعت بعد دوباره بگیر ...

دو ساعت بعد غذا رنج چند باشه خوبه؟

خدا حفظ کنه نیکی عزیزم و  چشم بد ازت دور باشه الهی...   پسرم یروزی به دنیات می یارم 
منم امروز اولین بار گرفتم صبح ناشتا 77بود 2ساعت بعد صبحانه 88 به نظرتون خوبه؟؟؟ هر دفعه باید تو دست ...

اگر دیر به دیر چک میکنی عوض کن،اگر هرروز میگیری اونم چندبار ،عوض نمیکنی حداقل ضد عفونی کن

اگر دیر به دیر چک میکنی عوض کن،اگر هرروز نمیگیری اونم چندبار ،عوض نمیکنی حداقل ضد عفونی کن

ممنون فکر کنم باید هر روز چک کنم باردارم قند دوساعته بعد گلوکزم بالا بود

2706