2737
2734
عنوان

اونایی که سزارین کردن...؟؟🤔🤨😥😣😍😍👣⁦👶🏻⁩⁦👶🏻⁩

| مشاهده متن کامل بحث + 1267 بازدید | 142 پست
اگه بخاطر مادرت داری قید طبیعی رو میزنی اشتباه میکنی عزیزم موقع زایمان نیاز نیست مادرت باشه اگه نی ...

نه بابا شوهر من از مامانم بدتر هیییچ کدوم از اطرافیانم نظرشون راجب زایمان طبیعی مثبت نیست فقط فاز منفی میدن خب معلومه ادم روحیه ش میبازه

خودمم ترسیده شدم 

تیکر یک سالگی پسر گلم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه گلم هنوز زایمان نکردم نامه سزارین گرفتم از یه دکتر متخصص تو یک بیمارستان دولتی برای ۲۱ مرداد ولی ...

اره مادرا زجر میکشن من سزارینم یهویی شد رفتم بیمارستان شوهرم رف دنبالش داش دورازجون سکته میکردد دیگه نامه گرفتی برو همون سزارین کن توکل برخدا دودل نشو 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

من 

ن شکمم زود جم شد چون اصلا زیاد گنده نشده بود بچه 2 کیلو بود 

جای بخیمم لیزر بود زود رف ن ک کامل بره خیلی کمرنگ شد 

دکترمم واقعا دکتر خوبی بود

سال 1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.. 🌈پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی ❤️محتاج دعاهاتونم برام با دلای پاکتون دعا کنین منم دعا تون میکنم💞
2738

من طرفدار سرسخت زایمان طبیعی بودم حتی میگفتم اگه بمیرمم فقط طبیعی بعد موقع زایمانم سه روز درد کشیدم و نشد اخرم بچم افت ضربان قلب پیدا کرد چون بند ناف دور گردنش پیچید و سزارین اورژانسی شدم یعنی یک دهم دردای طبیعی رو نداره و هیچ مشکلیم بعدش نداره  نه شکمم بستم نه اویزون شد نه ورزش کردم نه کم خورامی فقط دکترم گفت تغذیه بچت تا یکسالگی شیر مادر باشه هیکلت عادی میشه

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.

من دوتا سزارین داشتم عالی.روز دوم تند تند بدون خم شدگی راه میرفتم.شکمم ندارم.سزارین برا اونایی که چاقن خوب نیس چون بخیه عفونت میکنهِ.ولی مث من که لاغر بودم عالی بود.شکمم زود جم شد طوری که لباسای قبل بارداریم سر یه هفته اندازم شد دوباره

اره مادرا زجر میکشن من سزارینم یهویی شد رفتم بیمارستان شوهرم رف دنبالش داش دورازجون سکته میکردد دیگه ...

مرسی عزیزم

اره دیگه امروز هم رفتم دکتر بهم گفت خروجی بچه تنگه مجبوریم برش بدیم ..دهانه رحمم هم بسته بود گفت چرا ورزش نکردی تا الان ..اونم بیشتر با این وضعیت نظرش سزارین بود

شما بچه اولت بود یا دوم؟؟ سزارین واقعا بده اخه خیلی ازش بد میگن😞

تیکر یک سالگی پسر گلم😍
مرسی عزیزم اره دیگه امروز هم رفتم دکتر بهم گفت خروجی بچه تنگه مجبوریم برش بدیم ..دهانه رحمم هم بسته ...

من بچه اولم بود با پارتی تونستم سز کنم ممنوعه اینجا سزارین اختیاری شماهم بااین شرایط سزارین کن بهتره زایمان کلن درد داره من سر بلند شدن ازجام خیلی درد داشتم ولی خب سختیش ۴نهایت ۵روزه خواهرم مثل من نبود خیلی زود سرپاشد درداش ازمن کمتر بود بستگی به بدن خودت داره من یکم بد مریضم بعدم کم خونی دارم زود ازپا درمیام سریک هفته بخیه کشیدم خیلی بهترشدم خودم پامیشم میشینم الان ۱۲روزگذشته خیلی بهترم طبیعی فقط خوبیش اینه شکمت بخیه نداره راحت پامیشی بدون کمک ولی بی درد نیستی وقتی بخیه بخوری مگر خیلی خوش زا باشی سزارین خیلی  احتیاط داره تا کامل بدنت جوش بخوره  ولی من دوس نداشتم کلن طبیعیو نمیخواستم بچمم درشت بود میترسیدم 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
من بچه اولم بود با پارتی تونستم سز کنم ممنوعه اینجا سزارین اختیاری شماهم بااین شرایط سزارین کن بهتره ...

من بچم درشت نیست بهم گفت میتونی نهایت اکه سه کیلو باشه الان ولی خودم میترسم و دلش رو ندارم

میدونم سزارین هم عوارض داره ولی چاره ای نیست انگار

بسلامتی و دلخوش قدم نو رسیده ت مبارک

تیکر یک سالگی پسر گلم😍
2706