2737
2734
عنوان

سادات عزیزوکسانی همسر سید دارن❤

436 بازدید | 46 پست

سلام دوستان عیدتون مبارک 😍

باتوجه به کرونا برنامتون چیه ماجشن ودورهمی داشتیم هرسال وناهار میدادیم،یه بسته فرهنگی وخوشمزه هم درست میکردیم وعصر روز غدیر برای بچه هام شال سبز مینداختم میرفتیم پارک محل وپسرام بسته هارو بین بچه ها تقسیم میکردن وعیدی میدادن،خیییلی حال خوبی بود💖بستمون هم شامل شکلات های متنوع وبادکنک وبرچسب باتم غدیر،کتاب کودکانه درمورد امام علی علیه السلام

امسال خدابخواد میخوام فقط برای خودمون کیک درست کنم وخونه روتزئین کنم وهزینه ناهار وبسته فرهنگیمون روهدیه به نیازمندان کنم

خوشحال میشم برنامتون روبگید💚

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میشه شما که سید هستین و پیش خدا ابرو دارید  روز عید برا من و همه ی کسانی که چشم انتظار بچه هستن دعا کنید 

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )
2738

من مامانم ساداته😍

هر سال غدیر خونمون مهمون میومد امسال که هیچی شد

مامانم بسته با پول و نقل و شکلات درست می کرد میدادیم به مهمونامون 

بقیه رو هم من میبردم مدرسه برا دوستام و معلمام😊❤

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 

خوشبحالتون😍😄💚

من سید نیستم

ولی سید زیاد داریم تو فامیل 

همه از دم خسیس😑😂

نهایت هنرشون اینه صدتومنی پاپیون کنن با نوار سبز عیدی یکی یدونه بدن ما😐😂

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒
2706