2410
2553
عنوان

پودر نی نییی😻

41 بازدید | 1 پست

راستش گلاب به روتون من تعریق بدنم زیاده ، نزدیک پریودمم دیگه شدتش بیشتر میشه

از مام و اینام استفاده میکنم سه برابر تشدید میشه چون ماده الکلی داره داخلش

حالا میخوام عصر برم پودر نوزاد بگیرم هر چندساعت یه بار استفاده کنم

بنظر شما تاثیر داره ؟

کسی استفاده کرده؟

🌟🌙Αλλάχ♪❤️"جِسمـ مَن                                                                              قَلبِـ مَن                                                                              روحِـ مَن                                                                                    "  یکـ به یکـ تورا صدا میزنند .."تو" و خود"تو"چه‍ هستی که‍ اینگونه‍ تمامـ مرا به‍ تلاطمـ در آوردی؟!....                                                       {حُـــــسیـن(ع)}                                     مَرا محکمـ در آغوش خود بگیر ،چرا که‍ مهربون تر از آغوش تو هیچـ کجای اینـ دنیا ندیدمـ•••♪عِــزرائیل                   ^الهمـ عجل الولیکـ الفرج^

نه بی تاثیره منم خیلی عرق می کنم فقط مام‌صابثنی بدون الکل خوبه یا اسپری پودری رکسونا یا داو

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟