2733
2734
عنوان

توکارا طلاقیم شوهرم میاد خونه چکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1751 بازدید | 78 پست
اره زبونش گفته اما مردده وگرنه کسی که بخاد بره میره دیگه نمیاد اونم مردا .دلیل نداره بیاد بشینه که . ...

این میگه اینبار بار آخره پول وکیل دادم آبروم پیش همه رفته تمومه همچی التماس فایده نداش منم تصمیم طلاقه

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت خدای فردا هم هست،ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی اون قرن هاست خدایی میکند بهش اطمینان کن ،خدای مهربون من بهت ایمان دارم خودت زندگیمو درست کن🙏وزن شروع84 وزن بعدی82600وزن فعلی 76 وزن هدف70👌من میتوانم
اره ولی بعدش اذیت می کنه 

چجوری؟ تا چهار پنج سال دیگه اون زن میگیره بچرو یادش میره

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت خدای فردا هم هست،ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی اون قرن هاست خدایی میکند بهش اطمینان کن ،خدای مهربون من بهت ایمان دارم خودت زندگیمو درست کن🙏وزن شروع84 وزن بعدی82600وزن فعلی 76 وزن هدف70👌من میتوانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این میگه اینبار بار آخره پول وکیل دادم آبروم پیش همه رفته تمومه همچی التماس فایده نداش منم تصمیم طلا ...

اره اما رفتارش اینو نشون نمیده .چرا باید بیاد بشینه .وسیله جمع کردن کار یه باره اگع چشم دیدنتو نداشت مهمترین چیزم که داشت نمیومد من از تجربه خودم گفتم دوبار تا پای طلاق رفتم یه حلسه دادگاهم رفتیم و باز برگشتیم 

2728
خیلی بعید این حرف شما 

چرا؟

فقط ترو خدا اگه توانایی مالی نداری بچه رو نیار بدبخت کن 

پدرم پشتمه خونه بهم میده خودمم میرم سرکار

خونه خودمونه  حضانت بچه میگن تا7سال بامنه

وکیل نداری فکر کنم بتونی بری خونه پدرت با بچت چون دنیال کارای طلاقه ترک منزل حساب نمیشه.خودشم که اصرار داره

از هرچیزی که خوشم نیاد و مطابق سلیقه و افکارم نباشه گزارش میزنم!حتی امضات،اسم کاربریت،اعتقاداتت،و اینکه حلیم رو نمک بخوری!                                        بله من یه نی نی سایتی اصیلم که دنیا باید بر وفق نظریات گرانبهام باشه😕                                
2738
اره اما رفتارش اینو نشون نمیده .چرا باید بیاد بشینه .وسیله جمع کردن کار یه باره اگع چشم دیدنتو نداشت ...

نمیدونم هدفش چیه ولی میدونم ک صد درصد طلاقه اینبار

وکیل نداری فکر کنم بتونی بری خونه پدرت با بچت چون دنیال کارای طلاقه ترک منزل حساب نمیشه.خودشم که اصر ...

فعلن ک موندم خونه تا بسوزه همچی ام هس  بزار کار ک جدی تر شد میرم

خب امی می تونید مدرسه خوب بنویسینش

یعنی چی؟

ن دوبار التماس کردم فقط حولم داد وفوش داد

شوهر سابق آبجیم هم اینجوری کرد ولی وقتی داشتن تموم میشدن شوهرش التماسش میکرد ک برگرد سر زندگیت 

الانم آبجیم طلاق گرفته و با یه آدمی ازدواج کرده ک از همه لحاظ از شوهر قبلیش سرتره و بهترین زندگی رو براش ساخته 

کاربری من و دخترخالم 😒
فعلن ک موندم خونه تا بسوزه همچی ام هس  بزار کار ک جدی تر شد میرم

نه اصلا نرو اگه بری نفقه تعلق نمیگیره بهت برو دادگاه درخواست نفقه کن بگو شوهرم از خونه رفته پول نمیده بهم

کاربری من و دخترخالم 😒
2706