2726

سلام ممنون اونایی که وقت گذاشتین داستانمو دارین میخونین  ....کلاس پنجم بودم 11 سالم بود تابستون بود داشتم میرفتم کلاس  ششم مثل هر روز عادی از خواب بلند شدم دیدم یه مقدار دلم درد میکنه   اولش فکر کردم عادیه یه دو روز گذشت من رفتم دستشویی دیدم بلههه!  شورتم یه مقدار لکه خورده بهش منم بچه عقلم قد نمیداد اصلا نمیدوستم پریودی چه هست!  خلاصه این خونا اولش کم رنگ تر بود تا اینکه یهو شدت بیشتر شد و پررنگ  تر شد   حالا شدت زیادش همانا و دردش همانا  نوار بهداشتیم چمدونم چیبود عقلم که قد نمیداد  میرفتم سر نماز دعا دعا میکردم خدا بهم شفا بده  فک کردم دادم میمیمرم   دیگه نتونستم رازمو نگه دارم رفتم به داداشم که 3 سال ازم کوچیک تر بود گفتم داره ازم خون میره و...داداشمم خواست بره به مامانم بگه من نذاشتم  خلاصه وصیتمو نوشتمو گفدم داداش جان بدی خوبی دیدی حلال کن من که مردم این نامه رو بده به مامانو بابام و بگو خیلی دوسشون دارم   داداشمم ازاونور گریه میکرد طفلک   چقد بدختو اذیتش کردم  روزه پنجمم بود از خواب بلند شدم دیدم که تشکم خونیه  شدتش انقد زیاد بود از شلوارمم نفوذ کرده بود ...مامانم اومد تو اتاقم تشکمو جمع کنه که با دیدن خون رو تشک همجیو گرفت  آی کیوشم که بالا سریع رفت نوار بهداشتی اورد بعدشم برام توضیح داد چی به چیه  وای که چقد من خر بودم تو این 5 روز بهداشتمو رعایت نکرده بودم و عوفونت اوردم   که شکر خدا الان بهترم...حالا اونارو بخیال الان که 16 سالمه5 سال میگزره داداشم 13 سالشه نمیدونم هنوز اون قضیه منو یادشه یا نه  فقط اینو میدونم اون وصیت نامه ای که نوشتم دادم بهش هیچ وقت پیداش نکردم رومم نشد ازش بپرسم کجاست  

من با گریه به مامانم گفتم مامان سرطان کلیه گرفتم😐😂😂😂

نمی دونستم چیه😂

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 

دوست داشتم بخونم ولی یاد اون روزا به حالت تهوع میندازتم

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نخوندم داستانو 

ولي پريودي اولو يادم ننداز😒😒👊🏻

قاعده هشتم:🍀هیچ‌گاه نومید مشو. اگر همه درها هم به رویت بسته شوند، سرانجام او کوره راهی مخفی را که از چشم همه پنهان مانده، به رویت باز می‌کند. حتی اگر هم‌اکنون قادر به دیدنش نباشی، بدان که در پس گذرگاه‌های دشوار باغ‌های بهشتی قرار دارد. شکر کن! پس از رسیدن به خواسته‌ات شکر کردن آسان است. صوفی آن است که حتی وقتی خواسته‌اش محقق نشده، شکر گوید.

😂😂😂😂😂

سلااام خانومای گل من یه دختر تپلییی هستم😊عاشق عکاسی ومسافرتم😍 ورمانتیک بازی از همه بیشتررررر دوست دارم لباس عروس بپوشم🙈 شما دلتون پاکه خداهم خیلی دوستتون داره یه دعا بکنین یه شوهر خوب به دختر تپلی نصیب کنه😁برای خوشبختیم صلوات بفرستین ممنون عاشقتونم ❤️

١١ سالگی چرا من ١۶ سالگی پری شدم 😳

چشمات با من رفیق جون جونیه ببین چه بارونیه😭ای وای اگه ما همو پیدا نمیکردیم😔امشب میخوام دیوونه بازی کنیم خدا رو راضی کنیم😃بذاره با هم همه دنیا رو بگردیم😍انقد عاشق شدن عین خود آزاریه من مریضت شدم وقت پرستاریه😤قلبم از دست رفت آخه چه اصراریه😠درد و درمونمی تو خود جونمی عشقم 😉😘
2706