2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

افتضاحه.معلوم نیست چه خبره کله گنده ها خراب کردن بازارو.شوهر منم میگه صبر کن بالاخره بالا میره همینطوری نمیمونه. طبیعت بازارشه

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
2728

چه سهم هایی داری؟

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
چه سهم هایی داری؟

من خودم وپارس،وپاسار،داریکم اضافه خریدم و عرضه اولیه ها

شوهرم وبصادر،ونوین،وبملت،وپارس،وپاسار،خودرو،شراز،شبریز،شبندر،شپنا،کلی دیگه خسته شدم ماشاا...زیاده

من خودم ومارس،وپاسار،داریکم اضافه خریدم و عرضه اولیه ها شوهرم وبصادر،ونوین،وبملت،وپارس،وپاسار،خودرو ...

شبندر که افتضاح گند زده شپنا و شبریزم همینن شوهرم میگه هفته دیگه درست میشه دیروز بیشتر توی ضرر بودم.باز امروز یکم بهتر بود مثلا.ماها چون تازه شروع کردیم از پولمون میره بیشتر حرص میخوریم باز از سود میرفت کمتر حرصی میشدیم

2706