2733
2734

دوستان من خودم ۲۲ سالمه اون تاپیک های قبلی که دختره ۱۵ ساله بود یک دختر بود که کمک میخواست در یک سایت دیگه منم از رو اون زدم که براش راه حل پیدا کنیم

بازیه جدیده؟

کائنات وجودی واحد است همه چیز و همه کس با نخی نا مرئی به هم بسته اند .مبادا آه  کسی را برآوری، مبادا دیگری را به خصوص اگر از تو ضعیف تر باشد بیازاری .فراموش نکن اندوه آدمی تنها در آن سوی دنیا ممکن است همه انسان ها را اندوهگین کند و شادمانی یک نفر ممکن است همه را شادمان کند.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
بازیه جدید نیست شما نمیخواین بهش کمک کنید؟

به کی

کائنات وجودی واحد است همه چیز و همه کس با نخی نا مرئی به هم بسته اند .مبادا آه  کسی را برآوری، مبادا دیگری را به خصوص اگر از تو ضعیف تر باشد بیازاری .فراموش نکن اندوه آدمی تنها در آن سوی دنیا ممکن است همه انسان ها را اندوهگین کند و شادمانی یک نفر ممکن است همه را شادمان کند.
2738
به همون دختر پستش رو‌گذاشتم که بهش راه حل بدیم دیگه

اخه قبل شما هم یه نفر دیگه تاپیک زده بود میگفت من یکی دیگه ام

2706